Bojā gājušā zīdaiņa mātes Annas pazušanas vietā glābēji atraduši vairākas aizdomīgas detaļas

Zīdaiņu meitenītes mātes Annas Jansones pazušanas gadījuma izmeklētāji atklājuši vairākas aizdomīgas detaļas, kamēr turpinās viņas meklēšana. Mēs atgādinām, ka pašlaik notiek aktīva meklēšana un joprojām nav atrasts nekāds konkrēts norādījums par viņas atrašanās vietu. Jaunākā informācija liecina, ka Anna Jansones meklēšana tika turpināta Ķemeru tīrelī, pēc tam, kad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju no Valsts policijas šajā sakarā. Šī meklēšanas informācija tika nodota brīvprātīgajiem meklētājiem, kuriem bija arī purvu speciāliste, un saskaņā ar sniegto signālu, VUGD devās izvērtēt šo informāciju.

Saskaņā ar saņemtajām GPS koordinātēm ugunsdzēsēji devās uz norādīto purvu, kas atradās aptuveni kilometra attālumā no meža ceļa. Šajā procesā viņi piesardzīgi pārmeklēja purva teritoriju, izvēloties drošus ceļus, lai izvairītos no iespējamajiem slīkoņiem, kas ir bīstami, it īpaši, ja nav pieredzes purvā pārvietošanās.

Ugunsdzēsēji sasniedza ūdens veidojumu, uz kuru norādīja saņemtās koordinātas. Pie ūdens malas bija redzamas pēdas, kas varētu būt atstātas meklētājiem iepriekšējās pārbaudes laikā. Ja cilvēks nonāk purvā, tas rada nopietnu un bīstamu situāciju. Iegrimšana purvainajā augsnē var izraisīt cilvēka slīkšanu un nespēju izkļūt, padarot situāciju ar katru mirkli aizvien riskantāku.

Purva ūdens dziļums un tā viskozitāte var ievērojami sarežģīt izkļūšanu, it īpaši, ja cilvēkam trūkst pieredzes šādos apstākļos. Šī iemesla dēļ ir ārkārtīgi svarīgi izvairīties no nekontrolētas kustības purvā, jo tas var radīt nopietnas sekas. Situācijās šādā veidā ir kritiski nekavējoties sazināties ar glābšanas dienestiem, it īpaši ugunsdzēsējiem, kuri ir apmācīti risināt šādus sarežģītus scenārijus.

Lasi vēl : Tiek paziņots: No 1. Janvāra šim pakalpojumam par kuru maksā teju katrs, tiks pamatīgi pacelta cena!

Noslīkšana purvā, lai arī tā ir reti sastopama, tomēr prasa nekavētu un efektīvu iejaukšanos, jo tā var rasties bīstamās un ārkārtīgi nestabilās vides dēļ. Ugunsdzēsēji, turpinot meklēt zīdaiņu meitenītes māti Annas Jansoni, atklāja aizdomīgu nelielu smilšu un zāļu saliņu ūdenī, kas varētu būt norāde uz iespējamu noslīkšanu purvā. Šī sastapšanās ar aizdomīgiem elementiem papildināja viņu izmeklēšanu, un notikumi turpinājās, atklājot jaunas nianses un rūpes.

Policijas darbinieki rīkojās ar lielu apdomu, pietiekami izvērtējot situāciju un veicot nepieciešamās darbības, lai pārliecinātos, vai zem ūdens nav meklējamā sieviete. Pieejot ūdens malai, ugunsdzēsējs sistemātiski pārbaudīja ūdens dziļumu un ar uzmanību mēģināja identificēt iespējamo noslīkušo personu.

Pēc ilgstošas pārbaudes kļuva zināms, ka ūdens dziļums ir vismaz pieci metri. Tomēr jāņem vērā, ka zem ūdens var būt dažādi uzslāņojumi, kas ievērojami sarežģī meklēšanas procesu.

You may also like...