Eksplutācijā, nu tad beidzot ir ticis nodots pirmais LIDL veikals Latvijā! Redz, kur tas atrodas

Tās ir lieas ziņas ne tikai Rīgai, bet arī pārējaiLatvijā! Eksplutācijā beidzot ir ticis nodots LIDL veikals. Tas atrodas Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 77. Lielais prieks ir par to, ka tas beidzot ir pieņemts eksplutācijā un ir pirmais vācu mazumtirdzniecības tīkla LIDL veikals. Šo notikumu ir apstiprinājusi arī Būvniecības valsts kontroles galvenais birojs (BVKB). Pagaidām ir zināms arī tas, ka notiek sagatavošanās posms, lai noslēgtu LIDL Latvijas loģistikas centru, kas tiek būvēts Ulbrokas ielā.

Tāpat ir gaidāmi vēl vismaz 10 citu veikalu būvniecību pabeigānas, jo šis viss esot tikai sākums. Tapis zināms, ka LIDL loģistikas centru plānoja pabeigt šogad, taču nav zināms vai situācija ir mainījusies, dēl pandēmijas izraisītās krīzes. Lai arī citi veikali turpina celties, izskatās, ka LIDL šis itin nemaz nebūs nekāds šķērslis. Tas tādēļ, ka darbi tiek turpināti ievērojot visus noteikumus un viņi negrasās apstāties.

Zināms, ka Latvijā būšot vismaz 10 LIDL veikali, taču tiekot mēļots, ka šis cipars varētu būt vēl lielāks, lai varētu konkurēt ar patreizejiem lielveikalu tīkliem – RIMI  un MAXIMA. Tāpat ir zināms, ka vairākos mikrorajnos biedrības gatavojas vērsties tiesā, lai varētu apstrīdēt iedzīvotāju ieskatā būvatļauju zemo cenu lielveikalu būvniecībai, jo daudziem cilvēkiem, tas vienkārši nepatīk un viņi cenšas to apturēt.

Jāatgādina, ka Imantā atrodamais veikals ir ticis nodots eksplutācijā, taču tas nenozīmē, ka tas jau ir atvērts. Tas nozīmē to, ka tas ir gatavs atvēršanai, taču tas notiks tad, kad tiks pabeigta loģistikas galvenā LIDL ēka, lai varētu piegādāt veikaliem visu nepieciešamo!

Lasi vēl : Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir nācis klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu visai tautai. Rakstu lasi zemāk : 

Lasi vēl : Sinoptiķi ir nākuši klajā ar brīdinājumu par gaidāmo laiku tuvākajās dienās – Rakstu lasi zemāk : 

You may also like...