Palika stāvoklī no tualetes apmeklējuma

Stāsts par meiteni, kas palika stāvoklī dēļ apsēšanās uz tualetes poda. Stāsts, kas ticis atveidots seriālā ”DOCTOR HOUSE”

Palika-stavokli-no-1

Laikam jāsāk ar to, ka šo meiteni sauc Betija un viņa nāk no Kanādas.  Stāsts ir pavisam neticams, kas ticis iekļauts ”Doctor house” seriālā. Tie, kas zina noteikti ir redzējuši šo sēriju. Protams, atainojums bija līdzīgs un visi vārdi ir mainīt, bet pats seriāla stāsts ņemts no šīs meitenes. Tomēr, kā tas viss aizsākās ?

Laikam jāsāk ar to, ka šajā skolā kurā viņa mācījās bija apvienotās tualetes. Nebija atsevišķi zēniem un meitenēm, bet gan kopā. Tā nu Betija sportojusi un daudz sadzērusies ūdeni, protams pēc pārģērbšanās viņai ļoti vajadzēja uz tualeti. Protams viņa skrējusi, pacēlusi vāku un uzreiz apsēdusies, tieši šis moments izšķīra tālāko viņas dzīvi.

Apsēžoties viņa smagi paslīdēja un ar savu intīmo dzimumorgānu nobrauca gar poda malu, uzreiz pielekusi kājās bļaudama un spiegdama par to, ka viss ir slapjš un pretīgs. Viņa uzreiz saprata, ka tas nav urīns, bet gan kaut kas daudz pretīgāks!

 

Palika-stavokli-no-2

Viņa domāja, ka pieskārās tikai tam visam ar dibenu, bet viņa kļūdījās…  Pagāja 2 mēneši līdz viņa atskārta, ka ir stāvoklī. Viņa bija šokā jo šajā laikā nav bijis ne ar vienu intīmas attiecības. Pie tam sarkanās dienas bijušas, kā parasti un nebija pārtraukušas tecēt, kā tas parasti notiek, kad iestājas grūtniecība utt.

Viņa bija šokā un sāka domāt loģiski, kā tas varēja notikt, līdz atcerējās par gadījumu skolas tualetē. Viņa atcerējās šo pretīgo notikumu un saprata, tomēr viņa tam neticēja, pat viņas ginekologs viņai neticēja.

Viņš pateica, ka tas ir neiespējami!

Palika-stavokli-no-3

Šo visu atceroties viņa vērsusies pie skolas direktores ar ziņojumu, ka skolas tualetēs kāds apmierina savas vajadzības. Diemžēl tā arī neviens netika atrasts. Bet tagad seko drūmākā daļa, viņa nebija pateikusi vecākiem, ka ir stāvoklī, ko uzzināja aizejot pie ginekologa uz standarta pārbaudēm. Viņai bija tikai 17 gadu, abortu taisīt būtu pārāk vēlu, jo vēlāk to dara, jo lielāks risks pašai meitenei . (Tie kas zina, tie sapratīs)

Palika-stavokli-no-5

Un te jāsāk ar to ļaunāko. Viņa ķērās pie pavisam citas metodes. Diemžēl šādi gadījumi ir dzirdēti un nav pirmais tomēr viņa neredzēja citu risinājumu, kā tikt vaļā no bērna.

Viņa dabūja alkoholu no savas draudzenes un laikam tālāk pat nav vajadzības teikt… Smagi piedzērās un nostājās kāpņu priekšā. Sekas protams smagas -lauzta roka un viena riba, kā protams dažādi nobrāzumi.

Bija skaidri redzams, ka viņa kritusi ar vēderu pa priekšu…

Palika-stavokli-no-6

Viņa tika aizvesta uz slimnīcu, kur veicot visas sonogrāfijas un izmeklētu meitenes stāvokli vecāki uzzināja, ka viņai vēderā ir nedzīvs auglis, par ko arī ārsti bija šokā. Tomēr, kad Betijai veselības stāvoklis uzlabojās viņa visu pastāstīja mammai. Sākumā māte šaubījās, taču tomēr noticēja savai meitiņai,  jo Betija nebija tā meitene, kas melotu vecākiem.

Lai vai, kā viņa atlaba un viņas dzīvē viss nokārtojās. Ārsti neticēja viņas stāstam, jo iespēja ir pavisam niecīga ka sperma atrodoties vēl uz meiteņu iekšējām kaunumlūpām (tad, kad paslīdēja ar pakaļu pieskaroties ar sievišķo dzimumorgānu pie poda vāka) tiktu iekšā meitenes olnīcās.

 

Ārsti uzskata, ja meitene nav melojusi tad sperma nāk no ļoti veselīga puiša, kas daudz efektīvāk atrod ceļu uz priekšu un neizsīkst tik ātri. (Kas ir milzīgs retums, ja vien viņa nav nejauši iebakstījusi to visu iekšā ar saviem pirkstiem. Kā īsti bijis, mēs neviens nezinam!) Bet kā domājat Jūs ?

You may also like...