Ārsti visai pasaulei Šodien atklāj patiesību par slimās Zavorotņukas reālo stāvokli : “Diemžēl, bet…!”

Kurš gan nezina seriāla “Mana godīgā aukle”, kuras slavenā zvaigzne ir Anastasija Zavorotņuka! Diemžēl, viņa jau vairākus gadus ir slima ar onkoloģisku saslimšanu, kura saucas par glibolastomu, paziņojuši galvenie aktrises ārsti, kas viņu uzrauga. Šī glibolastoma ir gliomu grupas tipa audzējs, kas var attīstīties muguras vai galvas smadzenēs. Tas ir ļoti agresvīs un ļoti ātri spēj pārņemt veselās šūnas. Ar šādu slimību izredzes izdzīvot ilgstoši ir patiešām mazas. Ja iepriekš bija daudz runu par to, ka aktrisei paliek labāk, tad šobrīd situācija ir jau daudz smagāka un krietni nepatīkamāka. 

Šeit pats aktuālākais ir saistīts ar pareizu ārstēšanu, spēcīgajiem medikamentiem un attiecīgā ārstēšanās kursa. Jāņem vērā, ka vairumā gadījumu šāda tipa vēzis organismu iznīcinās ļoti ātri, viena vai pat divu gadu laikā, kad cilvēks vairs nespēj pat piecelties. Ja runa iet par Anastasiju tad viņas gadījumā rezultāts ir tiešām labs, jo slimības iet jau ceturto gadu un pagaidām to savās robežās ir izdevies ierobežot, tā paziņojusi galvenā aktrises ārstējošā onkoloģe. Tomēr šajā gadījumā situācija ir krietni pamainījusies un tas maina ļoti daudz ko!

Viņa arī oficiāli paziņoja, ka aktrise tieši pēdējos sešus mēnešus pavadījusi privātajā klīnikā Maskavā. Tieši šobrīd Anastasija ir tikusi palaista mājā, tomēr tam seko vēl kas. Anastasijas vīrs – Pjotrs Černiševs, kas uzstājas kopā ar Peskova sievu Tatjanu Navsku, tērē ļoti milzīgas naudas summas, lai tikai varētu glābt Anastasiju. Pašlaik aktrisi sagaida ļoti ilga un viena no svarīgākajām rehabilitācijām un diemžēl, bet jāsaka, ka vairs nav garantijas, ka viņa izdzīvos.

Tikko ārsti viņai bija veikuši ķīmijterapiju, viņa lielo hormona zāles un var tikt veiktas vēl vairākas operācijas. Taču, tas joprojām negarantē to, ka viņa spēs atveseļoties. “Medikamentozā terpaija var norisināties gadiem. Tā tikai atbalsta pacientu veselību. Ir jāsaprot, ka nav nekādu brīnumlīdzekļu, kuras ir pieejamas vienam, bet nav pārējiem. Onkoloģijas ārstēšana it ļoti ilgs laiks process, staru, ķīmiju terpijas, klāt vēl operācijas, tas viss ir ļoti ilgs process.”

Cilvēki tādā veidā tiek ārstēti gadiem, nonākot līdz slimnīcai un pēc kursa iziešanas atkal atgriežas mājās. Šeit regulāra nozīme ir uzturošā terapija viņu patiesībā glābj, taču rehabilitācijai ir tieši tikpat svarīga loma, norādījusi ārste. Taču viņa atklāj, ka Anastasijas izredzes ir ļoti mazas un tas ir skumji. Šajos gados tika darīts viss iespējamais.

You may also like...