“Diemžēl, bet noticis ļoti nepatīkams atgadījums!” Populārais Simsons lūdz iedzīvotāju palīdzību

Tas ir neticami, kā lietas var uzņemt negaidītus pagriezienus. Diemžēl Simsonam un viņa ģimenei tā bija, jo viņi nokļuva nepatīkamā situācijā. Samsons ir TV ekrānos labi pazīstama figūra, taču, tāpat kā visi pārējie, viņš saskaras ar grūtībām. Šoreiz viņš vēršas pie sabiedrības, lai saņemtu palīdzību šo problēmu risināšanā. Ne viss noritēja saskaņā ar plānu, tāpēc ir pienācis laiks risināt šo jautājumu.

Slavenais “Super Bingo” un citu izplatītu raidījumu un pasākumu vadītājs Armands Saimons lūdz dalīties savā kontā personām, kuras ir piedzīvojušas ceļu satiksmes negadījumu. Šīs apelācijas nozīmīgums pārsniedz viņa ierasto lūgumu nozīmi, un iemesls tam kļūst skaidrs, sīkāk pārbaudot incidenta detaļas un motivāciju. Iedziļināsimies ar notikumu saistītajos apstākļos un Simonsa publiskā lūguma pamatojumā.

Facebook sociālajā tīklā palīgā zvanījis Simsons. Viņš lūdzis sabiedrības palīdzību, lai identificētu vīrieti vai jaunieti, kurš 2023.gada 12.maijā bija iesaistīts notriekšanas incidentā. Incidents noticis ap plkst.17.15. Lilju un Daugavas ielas krustojumā, kad elektriskais velosipēds uz ietves notrieca meiteni. Vainīgais no negadījuma vietas aizbēga. Aculiecinieki, kuri ir bijuši aculiecinieki vai fiksējuši šo notikumu, tiek aicināti vērsties un sniegt informāciju.

Viņa paziņotais teksts : Mūsdienu pasaulē ir apbēdinoši novērot, ka ievērojams skaits cilvēku atsakās atzīt atbildību par savu rīcību. Es patiesi vēlos, lai jūs varētu atpazīt tos, kuri ir nolaiduši savus pienākumus. Tas ir vairāk nekā skumji apzināties, ka joprojām ir cilvēki, kuri izdara pārkāpumu un pat nevar mierīgi otram sniegt palīdzīgu roku brīdī, kad to vajag.

Lasi vēl : Ar Lauri Reiniku pavisam Pēkšņi noticis, kas negaidīts!

Esmu satraukts, uzzinot par jūsu meitas veselības stāvokli. Lūdzu, informējiet mani, ja ir kādi atjauninājumi. Ārprātības jautājums ir sarežģīts, un tam ir nepieciešama smalka stratēģija.

Rakstā teikts, ka pašreizējā situācija ir tāda, ka ir vērojams neapdomīgas uzvedības pieaugums, un vainīgie par negadījumu izraisīšanu vienkārši bēg no notikuma vietas, neuzņemoties atbildību. Tālāk ir norādīts, ka šāda uzvedība vairs nav pieņemama un ir kļuvusi nenormāla.

Vai drīkstu zināt jūsu nostāju saistībā ar notikušo incidentu?

You may also like...