Sievietei populārā “LIDL” veikalā paveras pavisam drausmīģs skats – “Pilnīgi vemt vai gribējās…”

Ikdienā iegriežamies veikalā, lai iegādātos nepieciešamos pārtikas produktus, tomēr reizēm veikalā sastopamies ar problēmām. Parasti liela mēroga incidenti ikdienas dzīvē ir reti, taču šis konkrētais gadījums bija pilnīgi atšķirīgs. Sievietes klātbūtne vien izraisīja viņā viscerālu reakciju, gandrīz izraisot fizisku slimību. Vai ir saprātīgi ieviest tik stingrus standartus veikalā?

LIDL ienākšana Latvijā bija pēdējo gadu ļoti gaidīts notikums. Vācijas atlaižu zīmols LIDL piedāvā dažādus pārtikas produktus un ikdienas preces. Tā ienākšana Latvijas tirgū izraisīja sarunas un sabiedrības interesi par konkurenci un nodarbinātības iespējām. LIDL ir atzīts par savu uzsvaru uz pieejamām cenām, kā arī efektīvu loģistikas ķēdi, kas ļauj radīt kvalitatīvus, rentablus produktus. Tagad ir pienācis laiks pievērsties tās debijas iznākumam.

Apmeklējot Lidl veikalu, kāda pircēja nofotografēja savu pieredzi un dalījās ar to Facebook grupā. Attiecīgais attēls klientā izraisīja dziļu sašutumu. Attēlā redzama aina, kurā redzami bojāti kartupeļu maisi, uz grīdas izmētātas kartupeļu lauskas un netīras virsmas.

Ieejot Lidl veikalā viņu kartupeļu akcijas laikā, būs redzama pamanāma zīme. Neraugoties uz svaigās maizes izstādi, zeme zem kājām var sastāvēt no kartupeļu mizām, smiltīm un “bēgušiem” kartupeļiem. Kāds klients nesen izteica nevēlēšanos rīkoties saskaņā ar šiem nosacījumiem.

Komentētāji atzīmējuši, ka par kartupeļu izmešanu ir atbildīgi paši patērētāji. Papildus tam kā salīdzinājuma punkts izmantoti “Lidl” veikali Latvijā un citos reģionos. Galīgais lēmums šajā jautājumā nav vienkāršs, jo daži apgalvo, ka Vācijā “Lidl” veikali ir nemainīgi sakopti, savukārt citās valstīs situācija ir sliktāka, nekā attēlots attēlā no Latvijas “Lidl”.

Vakardienas Lidl veikala apmeklējuma laikā uzņēmuma iekšienē valdošo nekārtību bija grūti ignorēt. Nekārtību ir vienkārši attiecināt uz klientiem, kuri, iespējams, nesaprot pareizu uzvedību, taču mēs uzzinājām arī par darbinieku neapmierinātību. Darbinieki norādīja, ka darba apjoms, kas viņiem jāpaveic, ir pārsniedzis viņu spējas, tāpēc nav iespējams veikt visus savus pienākumus paredzētajā laikā. Mēs atstāsim jūsu ziņā izdarīt secinājumus no šiem novērojumiem.

Jautājums par to, kurš pārrauga cūku fermas darbību, ir sarežģīts, jo nav iespējams norīkot vienu sētnieku, kas uzraudzītu katru sivēnu. Manā personīgajā pieredzē ar Lidl veikaliem, kas atrodas Latvijā, ir bijusi tikai pozitīva mijiedarbība. Taču to nevar teikt par Lidl veikaliem, kas atrodas citās valstīs, jo mana pieredze ar tiem ir bijusi pilnīgi atšķirīga.

Lai gan pašlaik dzīvo Zviedrijā, ikdienas dzīves realitāte bieži ir daudz haotiskāka nekā tā, kas attēlota vienā fotogrāfijā. Šķiet, ka zviedri neuzskata par prioritāti kārtības uzturēšanu kā citas kultūras. Zīmīgi, ka Zviedrijas izcelsmes produkti uzrāda augstāku kvalitātes līmeni, salīdzinot ar Latvijā ražotajiem. Ir skaidrs, ka pārdotie augļi un dārzeņi nav redzami bojāti vai bojāti.

Attiecīgais attēls uzņemts šī gada 10. augustā tieši pie Lidl veikala, kas atrodas Latvijā. Jūlija un augusta mēnešos man bija iespēja apmeklēt Lidl veikalus Vācijā un Francijā. Diemžēl jākonstatē, ka Latvijas veikala stāvoklis ir ievērojami sliktāks. Pretēji Vācijas un Francijas veikalos novērotajam, vietējā Lidl bojāti vai saplīsuši produkti tika pamanīti visai bieži.

You may also like...