Diemžēl, bet Šodien pasaules medijus pāršalkušas pamatīgi skumjas ziņas par populāro Allu Pugačovu

Vārds Alla Pugačova neapšaubāmi ir pazīstams ikvienam. Diemžēl nesenie ziņojumi par viņas veselību ir satraucoši un atstāj daudzus jautājumus neatbildētus. Ir skaidrs, ka Pugačovas stāvoklis bija diezgan smags, lai gan iznākums joprojām nav skaidrs. Ļaujiet mums tuvāk aplūkot situāciju un notikumu gaitu, lai labāk izprastu šo lietu.

6. maijā Maskavā notika grandiozas un visaptverošas atvadas no pasaulslavenā modes dizainera Valentīna Judaškina. Lai gan viņš bija ievērojama figūra modes industrijā, viņa pēdējie brīži nebija bez bēdām. Pugačova, kurai bija ilgstošas ​​un ciešas attiecības ar Judaškinu, aizlidoja no Izraēlas uz Krieviju, lai pievienotos viņam pēdējā ceļojumā jeb izvadīšana. Tomēr šeit gan jāņem vērā svarīgi notikumi, kuri norisinājās šajā pašā dienā un notika vairākas būtiskas lietas, kuras neviens pat negaidīja.

Ierodoties melanholiskajās bērēs, Alla Pugačova bija izrotāta pilnībā melnā mētelī, melnā cepurē un melnās brillēs, padarot viņu gandrīz neatpazīstamu. Lai gan viņas seja bija redzama, bija grūti uzreiz identificēt viņu kā Pugačovu. Drošība bija stingra, un žurnālisti nedrīkstēja viņai tuvoties. Taču pēc kāda laika notika kaut kas pavisam neparedzēts, kas daudziem nepalika nepamanīts.

Daudzas klātesošās personas ziņo, ka Pugačovas slimība izpaudusies bēru laikā. Viņas stāvoklis bija tik smags, ka viņai bija nepieciešama drošības personāla palīdzība, lai paliktu vertikālā stāvoklī. Viņa nespēja saglabāt līdzsvaru un galu galā vai nu nomira, vai arī pietuvojās tam. Galu galā kļuva skaidrs, ka Pugačova ir pārāk slima, lai stāvētu vai staigātu bez palīdzības, un viņu līdz automašīnai pavadīja privātie apsardzes darbinieki, kuri turēja viņas rokas, lai sniegtu atbalstu.

Lasi vēl : “Nu jau oficiāli!” Par atvērtu alkohola pudeli mašīnā draudēs sods līdz 140 Eiro

Pašreizējais Pugačovas veselības stāvoklis joprojām nav skaidrs. Pārskati liecina, ka pēc iekāpšanas automašīnā viņa juta atvieglojumu un uzlaboja pašsajūtu. Tomēr sīkāka informācija par viņas stāvokli netiek atklāta.

Valentīna nāve smagas slimības dēļ, ar kuru viņš cīnījās daudzus gadus, jau ir dokumentēta. Izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa ģimenei un tuviniekiem šajā grūtajā laikā.

You may also like...