Ar Lauri Reiniku pavisam Pēkšņi noticis, kas negaidīts!

Ričijs Rū, rotaļu lācītis, kuru dievina gan bērni, gan vecāki, viņa muzikālo izkropļojumu dēļ ātri kļūst par sensāciju. Izdevniecības MicRec vadītājs Gons Guntars Račs iepazīstinājis ar projekta radošajiem prātiem: Rūtu Reiniku-Preisu un Lauri Reiniku. Viņu dziesma viņiem ir nopelnījusi prestižo “Platīna” titulu, un viņu albums “Richie Roe in Concert” tika pārdots apbrīnojamos 10 000 eksemplāros.

Prezentēt Rūtai un Laurim platīna plati ir liels prieks un pagodinājums, pirmkārt tāpēc, ka Latvijas mūzikas apritē pēdējos gados tas ir retums. Vēlos apsveikt arī pārējos dalībniekus, tostarp dziesmu tekstu autori Veroniku Reiniku un mākslinieci Gunu Mielsoni. MicRec Labels ir neticami lepns par šo sasniegumu un izsaka pateicību māksliniekiem par viņu uzticību. Ar nepacietību gaidām jaunas dziesmas un grāmatas, kurās ir dzirdami lāču jautrie piedzīvojumi! Šīs piezīmes piedāvāja Guntars Račs.

Pirms nepilniem divdesmit četriem mēnešiem Rūtas Reinikas-Praisa mīļotais rotaļu lācītis, vārdā Ričijs Rū, tika iekļauts interaktīvā grāmatā ar nosaukumu “Rich Roe Concert” kopā ar dziesmu. Dziesmas veidotāji ir Lauris Reiniks un viņa vecmāmiņa Veronika Reinika. Ilustrācijas šajā izdevumā ir Gunas Mielsones, ievērojamas mākslinieces, darbs.

The Richie Roe projekta sasniegumi ir bijuši tikai ievērojami. Ar publicētajām grāmatām un mūzikas albumiem, izklaidējošiem un uzjautrinošiem mūzikas videoklipiem katrai dziesmai un vairāk nekā 10 miljoniem skatījumu, nav brīnums, ka tie ir izpelnījušies tik lielu uzmanību. Ritchie Roe Holdings a Concert ir atskaņots 50 reizes, un ir izdota mīlas stāstu grāmata ar nosaukumu “Ritchie Roe and Friends”. Turklāt pašlaik tiek ražota jauna grāmata un dziesma ar nosaukumu “Richies Roo holds a concert 2”, kas ietver aizraujošus lāča Ričija Rū varoņdarbus, un to plānots izdot rudenī. Visbeidzot, top arī pavisam jauns koncertuzvedums.

Zīmola Richie Roo radītāja un producente Rūta Reinika-Praisa izsaka pateicību tiem, kas viņus atbalstīja no paša sākuma, kā arī par to, ka ir atspēkojuši nelabvēļus, kuri atturēja vecākus no grāmatu iegādes CD formātā. Reiniks-Praisa mudina citus iedvesmoties un neļaut noraidījumam viņus atturēt no aizraušanās. Viņa mudina citus sekot savai sirdij un uzskatiem un turpināt censties sasniegt savus mērķus. Reiniks-Praiss arī paziņo, ka šovasar iznāks jauna grāmata un dziesma par lāča Ričija Rū bēgumiem.

Pērn projekts “Ričis Ra su muzika gera” paplašināja savu ietekmi uz Lietuvas bērniem. Grāmatas dzejoļi un albuma dziesmas tika tulkotas lietuviešu valodā. Šo dziesmu ierakstā piedalījās Lietuvā pazīstamais Lauris, kā arī pazīstamā lietuviešu dziedātāja Liepa Norkevičiene.

Grāmata “Ričis Rū koncertā” pēc vispusīgā Rīgas Centrālās bibliotēkas novērtējuma atzīta par 2021.gada izcilāko bērnu grāmatu.

You may also like...