Esi uzmanīgs ja iepērcies aliexpress.com! Ir lietas, ko nekādā gadījumā nedrīkst pasūtīt – Tas ir bīstami!

Viena no populārākajām iepirkšanās vietnēm internetā, ko izmanto liela daļa pasaules iedzīvotāju ir aliexpress.com. pasūtīšanas process ir pavisam vienkāršs. Izvēlies un uzspied ko grib, no jebkuras vietas un tad gaidi, kad sūtījums būs klāt.

Tomēr, ir lietas no kurām ir jāuzmanās. Šāds iepirkšanās veids ir ļoti ērts, jo preces var pasūtīt pat atrodoties uz dīvāna. Lielai daļai no precēm ir bezmaksas sūtīšana. Bet ir lietas, kuras labāk nesūtīt no šīs iepirkšanās vietnes. Ir pieejams saraksts ar lietām, kuras labāk nesūtīt.

Kā arī ir valstis uz kurām ir aizliegts sūtīt konkrētas preces. Pasūtot šādas preces ir jāsaprot, ka atnākot tās var atšķirties no tām, ko pasūtīji. Ir preces, kuras labāk iegādāties veikalā. Dažādu brendu pakaļdarinājumi.

Ir valstis, kur slavenu zīmolu pakaļdarinājumi to lietošana un izplatīšana ir stingri aizliegta. Taču laiks ķerties klāt pašam galvenajam, jo ir lietas, ko nedrīkst pasūtīt nekādā gadījumā!

Ķīmiskas vielas. Šajā iepirkšanās vietnē nevar pasūtīt narkotikas, spaisu, cigaretes, indīgas vai ķīmiskas vielas. Ja, tomēr, izvēlies pasūtīt kādu no šādām precēm, tad visticamāk, kad tiks saņemts sūtījums, pie mājas durvīm klauvēs policija ar paciņu rokās. Nav ieteicams pasūtīt arī pulverveida vielas, jo precēm, kas nāk no Ķīnas visbiežāk nav marķējuma ar instrukciju vai aprakstu.

Alkohols. Nav ieteicams pirkt alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus. Daudzi no pircējiem zina, ka šajā vietnē ir iespējams pasūtīt gandrīz jebko, tomēr, šīs preces būtu ieteicams nepasūtīt. Ja tomēr izvēlies pasūtīt šo preci, tad noteikti pārliecinies, ka ir iespēja to saņemt.

Lasi vēlIegāju “LIDL” veikalā Lietuvā un man vienkārši atkārās mute no tā, ko es Ieraudzīju!

Sprāgstvielas, ieroči un aizsarg vielas. Ir aizliegts sūtīt asaru gāzi, ieročus, elektro ieročus u.c bīstamas vielas. Jo ja izdomāsi ko šādu pasūtīt un sūtījums tiks nodots piegādei, tad noteikti pie tavām durvīm klauvēs policija.

Noteikti pirms sūtīt, kaut ko no šīs iepirkšanās vietnes, ir silti iesakāms, ko savā valstī drīkst saņemt, un ko nē. Noteikti padomājiet par to vairākas reizes, ko tur grasāties sūtīt, vai tieši pretēji – labāk nesūtīt!

You may also like...