Esi uzmanīgs! Populārā “Rynair” paziņojusi jaunumus, kurus būs ļoti pretīgi dzirdēt, ikvienam – Kas izmanto viņa aviolīniju

Īrijas aviokompānija “Ryanair” 26. jūlijā atteikusies izmaksāt kompensācijas tiem pasažieriem, kuru paredzētie reisi tika atcelti “Ryanair” darbinieku streika dēļ.

Stjuartu streika dēļ Spānijā, Portugālē, Beļģijā un Itālijā “Ryanair” nācās atcelt gandrīz 600 lidojumus. Tas sarūgtinājis vismaz 50 000 potenciālo pasažieru. Ceturtdien tika atcelts arī lidsabiedrības “Ryanair” reiss no Rīgas uz Žironas lidostu.

Eiropas Savienības aktos noteikts, ka šādā gadījumā lidsabiedrībai ir jāizmaksā kompensācija katram pasažierim, kura reiss ir atcelts. Kompensācijas mērāmas 250 līdz 600 eiro apmērā atkarībā no lidojuma attāluma. Ja reiss atcelts ārkārtēju apstākļu dēļ, kompensācija nav jāmaksā.

Lidsabiedrība izveidojušos kompensāciju skaidro šādi: “”Ryanair” pilnībā ievēro Eiropas Savienības aktus. Taču, tā kā šie lidojumi tika atcelti ārkārtas apstākļu dēļ, kompensāciju izmaksa nav paredzēta.”

Tomēr, kā izrādās, tas nebūt vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...