Globa nosaucis pareģojumu un atklāj Divus melnā Truša veiksminiekus: “Šīs 2 Zīmes iegūs vēl nebijušu veiksmi”

Kurš gan nezina slaveno astrologu Pāvelu Globu, kurš tik ļoti labi spēj izprast esošās un notiekošās lietas, tikai no cita skatu punkta. Arī šajā gadījumā viss saistīts ar Melnā truša veiksminiekiem jeb divām specifiskām zīmēm, kuras ir ieguvušas labvēlīgāko statusu esošajam laikam. Vai ar to būs gana, lai varētu izpildīt visas iegribas un labāko, ko spējam? To parādīs tikai tuvākais laiks un šajā ziņā Pāvels Globa jau laicīgi iepazīstina ar Melnā ūdens truša gada pareģojumu no sava skatu punkta.

Tieši viņš ir nosaucis divas Ķīnas kalendāra zīmes, kuru pārstāvji varēs sasniegt pamatīgi lielo Džekpotu uz visa kopējā 2023. gada fona. Par to ziņo pat paša Pāvela Globa dibinātais institūts. Runa iet tieša par norādīto laiku dzimušajiem. Pašlaik pirmais punkts ir par to, kas dzimuši Kuiļa vai Cūkas gadā, attiecīgi 2007., 1995., 1983., 1971., vai 1959 gadā. Tikai tagad varam ķerties klāt pie paša svarīgākā lai izprastu, kas ir šīs zīmes un kas viņus sagaida jau turpmāk.

Tieši viņi varēs izrādīties kā īstākie dzīves likteņa palīgi. Tieši šo zīmju pārstāvji sagaida veiksme mīlestībā, naudas pieplūdumā, karjerā un, protams, realizācija savā radošumā un tās izpausmēs. Globa pats norādīja, ka īpaši lielākā veiksme Cūciņas sagaida 2023. gada pirmajā pusē, ko noteikti vajadzētu arī ņemt vērā. Tāpat noteikti vajadzēs arī vairāk domāt pie savām izpausmēm un kā tās realizēt tuvākajā laikā, jo viss ko iedomāsieties tik tiešām būs īstenojams, galvenais nenokārt garu degunu.

Savukārt Kazām, pēc astrologa domām, tieši Melnais truša gads atnesīs vairāk nekā vienkāršu veiksmi un pārliecību, bet arī autoritāti. 2003., 1991., 1979., 1967., un 1955., gadā dzimušajiem šogad sagaidāms vairāk nekā aizraujošs un panākumiem ļoti piepildīts gads. Tieši Trusim labvēlīgāk patiks tie, kuri mācās un vairāk sevi apzina. Kopumā to uzskatīsim par karjeras izaugsmi. Šogad kazu pieprasītākās īpašības būs prasme runāt, kā arī pārliecināt citus.

Tomēr nedrīkst aizmirst arī pārējās zīmes, kurām neatkarīgi no pozīcijām vienalga sagaidāms nosvērts un stabils gads. Tas solās būs labāks, nekā pērnais. Nāksies stingri piedomāt par paškontroli un disciplīnu, lai nekristu panikā grūtos brīžos. Esiet ļoti mierīgi un dzīve Jums parādīs īstos virzienu.

You may also like...