Šodien pasaules medijus pāršalkušas skumjas ziņas par populāro Allu Pugačovu

Var droši pieņemt, ka gandrīz katrs cilvēks kaut reizi mūžā ir iepazīstināts ar slaveno Allu Pugačovu. Diemžēl plašsaziņas līdzekļi nesen ir dalījušies ar satraucošām ziņām par viņas veselību. Tas ir radījis daudz spekulāciju un neskaidrību. Ir skaidrs, ka Pugačovai bija ļoti slikta veselība, un viņas stāvokļa iznākums joprojām nav zināms. Ir ļoti svarīgi izpētīt sīkāku informāciju par notikušo un tā progresu. Ir pienācis laiks rūpīgāk izpētīt situāciju.

6. maijā Maskavā notika grandiozs un visaptverošs atvadu pasākums, lai godinātu slaveno modes dizaineru Valentīnu Judaškinu, kurš ar savu darbu bija slavens visā pasaulē. Diemžēl viņa aiziešanas apstākļi nebija ideāli. Judaškinu pēdējā ceļojumā pavadīja Pugačova, kura bija ielidojusi no Izraēlas, lai izrādītu savu cieņu. Pugačova un Judaškina ilgus gadus bija ciešas un draudzīgas attiecības.

Alla Pugačova drūmajās bērēs ieradās, tērpusies pilnīgi melnā mētelī un cepurē, ko papildināja melnas brilles. Viņas izskats bija tik atšķirīgs, ka viņu gandrīz nevarēja atpazīt kā Pugačovu. Neskatoties uz viņas seju, bija grūti viņu uzreiz identificēt. Lai gan tika stingri apsargāta, žurnālistiem bija aizliegts viņai tuvoties. Drīz pēc tam notika neparedzēts notikums, kas daudziem nepalika nepamanīts.

Vairāki aculiecinieki ziņo, ka Pugačova smagi saslima bēru ceremonijas laikā. Izslavētās dziedātājas stāvoklis bija tik smags, ka viņai nācās sniegt apsardzes darbinieku atbalstu. Viņa kļuva tik rīcībnespējīga, ka vai nu nevarēja noturēties kājās, vai arī noģība. Galu galā Pugačovas stāvoklis kļuva tik kritisks, ka viņu līdz transportlīdzeklim nācās pavadīt privātajiem apsardzes darbiniekiem, kuri turēja viņas rokas.

Lasi vēl : Sievietei populārā “Lidl” veikalā acīm paveras drausmīgs skats – “Pilnīgi vai vemt gribējās…”

Pašreizējais Pugačovas veselības stāvoklis joprojām ir noslēpums. Lai gan nav pieejama informācija par viņas vispārējo stāvokli, ziņojumi liecina, ka pēc iekāpšanas transportlīdzeklī viņa jutās nedaudz atvieglota un vieglāka. Tomēr šobrīd nav sniegti papildu atjauninājumi.

Jau izskanējusi traģiskā ziņa, ka Valentīns padevās smagai slimībai, pret kuru viņš varonīgi cīnījās pēdējos dzīves gados. Izsakām visdziļāko līdzjūtību visiem, kas viņu pazina un mīlēja šajā grūtajā laikā.

You may also like...