Izmisusī Sieviete laicīgi brīdina citus iedzīvotājus par Pavisam nepatīkamu pirkumu populārajā veikalā “LIDL”

Tieši šajā situācijā būtu vairāk nekā muļķīgi jautāt par to, kurš gan nezina Latvijā iepriekš ienākošo un populāro veikalu tīklu “LIDL”? Šeit gan, protams, lielākā daļa ir priecīgi, ka pie mums Latvijā beidzot tāds ir un turpina izplesties gandrīz katrā pilsētā. Šoreiz gan runa iet par salīdzinoši nepatīkamu atgadījumu, kas paspēja izraisīt milzu nesaprašanu LIDL klientiem, kā arī citiem, kas izdzirdēja par notikuši. Pats nepatīkamākais ir tas, ka lai arī situāciju sieviete gribēja uzlabot, to vienkārši nebija iespējams vairs izdarīt. Tagad noteikti prasīsiet, kas tad īsti notika un kā tas vispār varēja atgadīties?

Šī sieviete jau ļoti laicīgi bija atradusi un noskatījusi sev vēlamo preci LIDL veikalā. Kā jau ikviens mēs skatāmies cenu un visu pārējo, vai tiešām mums šo produktu vai lietu ir nepieciešams iegādāties. Lai vai kā sieviete to arī iegādājās, jo tas bija nepieciešams. Taču pēc atnākšanas mājās un kastītes atvēršanas atgadījās ļoti nepatīkams pārsteigums, ko viņa un viņas vīrs itin nemaz negaidīja un tas šajā visā ir pats skumīgākais. Tad nu tagad viņa laicīgi jau paziņo par notikumi visiem pārējiem un iesaistīja pat Bez Tabu, lai cilvēki uzzinātu visu notikušo. Kā arī uzreiz pateikt, kuru preci nekādā gadījumā LIDL veikalos nedrīkst pirkt.

Cietusī sievieti sauc Benita un viņa bija ļoti priecīga, kad viņu rajonā atvērās LIDL veikals. “Kopā ar vīru vairākas reizes bijām šajā veikalā un noskatījām vienu preci, ko vēlamies nopirkt. Tas bija gaismas lukturītis, jo ikdienās ir nepieciešamības pēc tāda. Kad atnācām mājām, mēs izsaiņojām paciņu un atklājām, ka to nemaz nevar izmantot. Pats nepatīkamākais bija tas, ka vispār nebija saprotams, kā tas īsti varēja atgadīties!”, ziņo Bez Tabu raidījums, pie kura vērsās sieviete, kura uzskata, ka tikusi piekrāpta.

Lukturis neietvēra nedz baterijas, nedz arī lādētāju. Benita smējās, ka nopirkusi rotaļlietu 14 Eiro vērtībā, kura nemaz nav noderīga un nav iespējams izmantot. Ģimene tajā pašā dienā devās uz LIDL, kur paziņoja, ka šo preci atpakaļ nepieņems. Tālāk atklājās, ka veikalā nemaz nevarēja iegādāties šīs baterijas un lādētāju, kas bija vēl pamatīgāks pārsteigums Benitai.

Benita pat piedāvāja samaksāt par palīdzību, lai tikai varētu pasūtīt šo bateriju. Tomēr LIDL darbinieki norādīja, lai dodas uz citiem veikaliem meklēt. Viņi arī devās uz citiem veikaliem, taču citos veikalos uzreiz pateica, ka palīdzēt nevar, jo nepārdod LIDL firmas baterijas vai lādētājus, kas acīmredzami izraisīja ļoti nepatīkamu situāciju.

LIDL pārstāve Zane Neļķe paskaidroja situāciju : “LIDL veikali piedāvā ļoti plašu preču klāstu. Tomēr daļai preču iepakojumā nav iekļauti lādētāji un baterijas, savukārt citos ir. Pirmdien un ceturtdien cenas mainās. Var būt vienkārši tādi gadījumi, ka akumulators un baterijas konkrētajās nedēļas dienās nav pieejami. Tas ir jāgaida atkal piedāvājuma dienas, kurās tās varētu parādīties. Tomēr arī uz iepakojuma ir norādīts, ka akumulators komplektā neietilpst. “

Benita gan izteicās, ka tas esot norādīts ar ļoti maziem burtiņiem, ko viņa bez brillēm nevar izlasīt, tāpēc nav brīnums, ka šādi notiek. Tomēr, kāpēc gan nav uzreiz iespējams nopirkt veikalā akumulatoru un baterijas, gan ir absurds, uzskata Benita.

Ko Jūs domājat par šāda veida situāciju? Vai tas tiešām nav ļoti muļķīgi, ka veikalā uzreiz nebija iespēja iegādāties baterijas un akumulatoru, kad tika saprasts tas, ka viss jāpērk atsevišķi?

You may also like...