Paziņots, ka lielai daļai iedzīvotāju tiks izmaksāts pabalsts 60% apmērā!

Saskaņā ar nesenajiem paziņojumiem noteikta indivīdu grupa sāks saņemt pabalstus no oktobra mēneša. Šo pabalstu aprēķinās kā 60% no pašreizējās maksas. Atbilstoši Eiropas Padomes norādījumiem no 2008. gada visām dalībvalstīm jāiekļauj īpaša informācija uz savām monētu malām.

Šī informācija ietver monētas izdošanas gadu, valsts valodas iniciāļus un 12 zvaigznes. Turklāt jaunajām monētām jāparāda arī valsts nosaukums vai tā saīsinātais veids, izvairoties no valūtas vai nominālvērtības nosaukuma atkārtojuma latīņu valodā.

Lielākā daļa valstu ievēro tradicionālās monētu dizaina vadlīnijas, taču trīs valstis, proti, Vācija, Grieķija un Austrija, ir izvēlējušās veikt izmaiņas. Katra valsts nosaka savas konkrētās dizaina specifikācijas šo monētu attiecīgajam aspektam. Arī 2 eiro monētas attēlojuma izvietojums ir atkarīgs no ražotājvalsts ieskatiem. Parasti standarta eiro monētas nepiedzīvo izmaiņas, izņemot divos gadījumos.

Pirmkārt, tas notiek, ja ir jauns valsts vadītājs, īpaši monarhijās, kur monētā attēlots valsts galvas tēls. Otrais scenārijs ir saistīts ar atjauninātiem dizaina noteikumiem monētām. Pēc viņu apspriešanās direktors saņems pašreizējo finansējumu.

Pēc tikšanās ar koalīcijas partneriem ministru prezidente Evika Siliņa paziņoja, ka konkrētas mājsaimniecības varēs saņemt pabalstu no oktobra sākuma līdz šī gada beigām. Tiek nodrošināts detalizēts izklāsts par šī pabalsta sarežģītību, lai skaidri izskaidrotu, ko gaidīt šajā laika posmā.

No oktobra līdz šī gada beigām mājsaimniecības saņems atlīdzību 60% apmērā no noteiktas maksas par elektroenerģiju, ko pazīst kā jaudas abonementu. Pēc koalīcijas sapulces JV partijas premjerministre Evika Siliņa uzrunāja sabiedrību, un viņai pievienojās ekonomikas ministrs no ZZS, Viktors Valainis, un satiksmes ministrs no P partijas, Kaspars Briškens.

Pēc Siliņas sacītā attiecīgās ministrijas ir aicinātas līdz 1. novembrim iesniegt savu novērtējumu par privātpersonu prognozēto ST tarifu paaugstinājumu. Tika uzsvērts, ka finanšu aprēķiniem ir izšķiroša nozīme, lai noteiktu, kā pārvaldīt nozīmīgu tarifu paaugstināšanos.

Neskatoties uz plaši izplatīto viedokli, Valains pieļauj, ka elektroenerģijas tarifi varētu tikt samazināti pirms 1. janvāra vai pat agrāk. Siliņa arī norāda, ka elektroenerģijas pakalpojuma lietotāju skaits šobrīd ir ievērojams, svācoties no 90 000 līdz 100 000.

You may also like...