Latviju satricina prātam neaptveramais! Ticis atklāts, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nedrīkstēja saņemt!

Esošajā situācijā jāņem vērā, ka visa kopējā situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un tā ar katru nākamo dienu turpina pasliktināties, nemaz nerunājot par to, ka rudens ir vēl tikai pusē un aukstais un nepatīkamais laiks būs gaidāms tieši ziemā. Šī iemesla dēl tas liek aizdomāties par to, kas vispār notiks tālāk, ja šī brīža situācija norisinās tik ļoti nekontrolēti. Par lielu nožēlu Latviju satricinājusi prātams neaptverams notikums, kas liek šī brīža situāciju salīdzināt ar meksikāņu seriālu, tomēr šajā situācijā tā ir realitāte.

Ir ticis paziņots, ka Latvijā daļa pusaudžu ir tikuši sapotēti ar tādām tipa vakcinām, ar kurām viņus nekādā gadījumā nedrīkstēja un pat bija aizliegts potēt, vēsta elektroniskajā formā iznākošais laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze.” Konkrētajā izstrādātajā vakcinācijas rokasgrāmatā ir skaidri paziņots, ka Latvijā šobrīd pusaudžus drīkt potēt tikai un vienīgam ar esošām vakcīnām : “Pfizer/BioNTech” vakcīnu “Comirnaty” un “Moderna” vakcīnu “Spikevax”.

Jebkādu citu vakcīnu izmantošanu bērnu, kā arī jauniesu vakcinācijai pret vīrusu ir pilnībā aizliegta. Tomēr pašlaik jau publiski pieejamā informācija norāda, ka vairāk nekā 100 jauniešu vecumā no 12 līdz 17 gadiem tikuši sapotēti ar AstraZeneca un Janssen vakcīnām, kuras vēl nemaz nav atļautas jauniešu un bērnu potēšanā, jo tās nekādā veidā nav pārbaudītas uz jauniešiem un vispār nav zināms par to, kādas sekas tas var atstāt uz gados jaunajiem cilvēkiem, kas jau paspējis izraisīt milzu rezonansi visā valstī.

Pašlaik oficiālā informācija liecina, ka 117 jaunieši vecumā no 12 līdz 17 gadiem tikuši sapotēti ar Janseen, savukārt 26 gadījumos ar AstraZeneca. Vēl joprojām abas vakcīnas pagaidām nav atļautas izmantot bērnu nu jauniešu potēšanai, kas liek vispār aizodmāties, kas šobrīd ir nepareizi un kurš varēja vispār ielaist tik milzīgu un pamatīgu kļūdu, ka tiek riskēts ne tikai ar bērnu veselību, bet pat dzīvību?

Tagad atliek vien atgādināt to, ka pēc visa notikušā Pavļuts no sava amata nav atkāpies, lai gan to pieprasīja cilvēki, kuri ir augsta ranga amatpersonas. Pats Pavļuts joprojām sēž savā amatā un izskatās, ka reāls labums tik tiešām nenotiek, jo situācija paliek aizvien sliktāka. Viņš gan pēc visa incidenta vien izteicās, ka tā visa esot bijusi pavisam parasta un cilvēciska rakstura kļūda, kuram gan negadoties…

Avots

You may also like...