Valsts Augstākās amatpersonas jau steidzami nākušas klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu iedzīvotājiem!

Šī brīža, jau tā milzīgajos spriedzes apstākļos valsts galva Egils Levits, kā arī vēl citas vairākas augsta ranga amatpersonas, tai skaitā arī premjerministrs Krišjānis Kariņš, visā pilnībā vienbalsīgi paziņoja, ka Krievijas smagais un barbariskais mēģinājums piespiedu kārtā mainīt situācija Ukrainā ir milzu drauds un pārkāpums visā plašajā starptautisko tiesību pasaulē, Jāņem gan vērā, ka visa kopējā situācija no Krievijas ir globāls drauds visai pasaulei un tās ekonomikai. Taču svarīgi saprast, ka šajā situācijā amatpersonas likušas noprast, ka situācija pie mums ir pavisam nepatīkama un ir vairākas lietas, kuras noteikti jāņem vērā ikvienam no mums.

Attiecīgajā situācijā amatpersonas jau vairākas reizes ļoti būtiski izteicās, ka Krievijas milzu smagajai agresijai un darbībai pret Ukrainu, noteikti būs ļoti ilgstošas un smaga sekas, lielākoties tai arī būs ļoti izšķiroša loma Eiropas kopējai drošības situācijai. Tas skaidrojams ar to, ka šis iebrukums no Krievijas puses izraisījis milzu nedrošības situāciju visā Eiropā, kas ir negatīvi! Pie tam viena no svarīgākajām lietām ir tieši tas, ka NATO ir jārīkojas vairāk nekā skaidri nu nepārprotami, lai tikai stiprinātu alianses flangu un iezīmētu visas vajadzīgās stiprības fāzes. “Mēs pilnīgi nosodām Krievijas rīcību un Latvija jau ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt plašākā mēroga pasākumus, lai varētu pielikt punktu šim agresoram!” Diemžēl, jāņem vērā, ka arī šajā gadījumā tas itin nemaz vēl nav pat viss!

“Mēs ļoti skaidri aicinām starptautisko sabiedrību rīkoties ļoti vienpusīgi un atbildīgi, lai varētu tik tiešām nodrošināt pēc iespējas pašas bargākās ekonomiskās sankcijas pret Krieviju un visiem tiem, kas ar to ir saistīti, jo tas ir milzu noziegums!” Tomēr arī šobrīd noteikti jāpatur prātā, ka pat vēl tuvākajās dienās, nedēļās nu mēnešos mēs joprojām varam sagaidīt ļoti daudz un dažādus pagrieziena punktu, it īpaši, jo tomēr visa plašā un kopējā situācija Eiropā ir palikusi tik tiešām saspringta, nemaz nerunājot, kas notiek globāli vienkopus!

Tieši šobrīd viss notiekošais ļoti skaidri parāda cik ļoti Putinam ir vienalga! Viņam personīgi nerūp nedz iedzīvotāji, nedz paša karavīri, īpašumi, mājas, baznīcas, svētas un pat vēsturiskas vietas. Visam tiek pāriets pāri it kā tas nemaz neko nenozīmētu. Pie tam, arī jau iepriekš norādīta informācija, vairāk nekā skaidri parāda, cik ļoti brutāls un smags ir viss šis uzbrukums!

Šoreiz pats galvenais jautājums gan ir par to, cik ilgi tas viss vēl turpināsies, jo visa plašā pasaule izjūt milzu spriedzi un neviens pat īsti nezin, cik tas vispār ilgi turpināsies. Lai gan pēc vairāku pasaules līderu domām un izteikumiem, tiekot minēts, ka tas viss varētu turpināties vēl līdz pat gadam! Pašlaik varam tikai cerēt, ka tas viss beigsies krietni ātrāk, pretējā gadījumā tas viss ir aizgājis jau tiešām, pārāk tālu!

You may also like...