Kopš Piektdienas “RIMI” ir izplatījis ļoti būtiskus jaunumus!

No šodienas Rimi e-veikalā pasūtītos Rimi Ozols un Rimi Spice pasūtījumus būs iespējams saņemt visu diennakti. Piedāvājot arvien vairāk iepirkšanās iespēju un ātrāku Rimi e-veikalā veikto pirkumu saņemšanu, no šodienas Rimi Ozols un Rimi Spice būs iespējams saņemt tiešsaistē pasūtītus pirkumus 24 stundas diennaktī.

Rimi Ozols pirkumus varēs saņemt visu diennakti Rimi Drive, kur klienti var ierasties ar savu automašīnu un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā. Savukārt Rimi Spice pirkumi būs pieejami visu diennakti Rimi Spice informācijas centra punktā “Saņemt veikalā”, kur, ievadot pasūtījuma PIN kodu speciālā terminālī, Rimi darbinieks izsniegs pilnu iepirkumu grozu.

Rimi pastāvīgi strādā pie arvien jauniem risinājumiem, lai nodrošinātu ērtu iepirkšanos un ātru pirkumu saņemšanu gan veikalos, gan Rimi e-veikalā. “Mēs aicinām ikvienu šajā laikā būt atbildīgam pret sevi un citiem – ne tikai ievērot drošības un piesardzības noteikumus veikalos, bet arī plānot pirkumus, sagatavot iepirkumu sarakstus, doties uz veikalu tikai nepieciešamības gadījumā.

Lai nodrošinātu ātrāku pirkumu saņemšanu Rimi e-veikalā, mēs esam sākuši darbu nakts maiņās un esam sākuši testēt pirmo nakts pasūtījumu saņemšanas projektu Rimi vēsturē. Plānots, ka tuvākajā laikā pirkumu savākšana un saņemšana e-veikals tiks atvērts vēl vairākos veikalos. Mēs arī turpinām darbu daudzos citos virzienos, lai palielinātu ietilpību un nodrošinātu kvalitatīvu pasūtījumu uzglabāšanu, izsniegšanu un piegādi, ”saka Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Pašlaik pirkumu saņemšana no Rimi Ozols un Rimi Spice darbojas testa režīmā visu diennakti, uzlabojot to un padarot to pēc iespējas ērtāku klientiem. Kopumā šobrīd strādā gandrīz 90 cilvēku komanda, lai nodrošinātu Rimi e-veikala darbību.

Pēdējo trīs nedēļu laikā Rimi e-veikala apmeklētāju skaits ir gandrīz dubultojies. Tajā pašā laikā vidējais iepirkumu grozs ir palielinājies par aptuveni 30%. “Pircēji arvien vairāk izmanto iepirkšanos tiešsaistē, lai iegādātos ne tikai pārtikas preces, bet arī dažādas sadzīves preces. Rimi e-veikalā pircēji pēdējās nedēļās visbiežāk ir iegādājušies dažādus graudaugu produktus, augļus un dārzeņus, piena produktus, gaļu un gaļas produktus . Arī liels pieprasījums ir pēc dažādām mājsaimniecības precēm un precēm ar ilgu glabāšanas laiku. Mēs redzam, ka liels skaits klientu arī ieliek grāmatas un spēles savos virtuālajos iepirkumu groziņos, ”komentē Didzis Kirstuks, Rimi Latvia e-komercijas formāta direktors. , par Rimi e-veikala klientu paradumiem.

You may also like...