Valdis Melderis nācis klajā ar steidzamu paziņojumu un laicīgi brīdina visus iedzīvotājus

Lai gan nav nepieciešams iepazīstināt ar Valdi Melderi un viņa profesiju, šajā gadījumā ir jāņem vērā vairāki svarīgi apsvērumi. Pēdējā laikā Valdis Melderis ir nācis klajā ar smagu paziņojumu par konkrētu situāciju, kas iedzīvotājiem liek ievērot īpašu piesardzību. Tas ir mulsinoši, kā viņš ir nonācis situācijā, kad par šo jautājumu brīdina citus.

Neraugoties uz jebkādām atrunām, ir būtiski pievērsties situācijas nopietnībai un atzīt, ka Valdis Melderis neklusē. Ir obligāti jāņem vērā viņa vārdi un jāatzīst attiecīgās lietas nopietnība. Tāpēc ir jāizpēta notikušie notikumi un jāparedz turpmākā rīcība. Ir pienācis laiks koncentrēties uz veicamo uzdevumu un risināt situāciju tieši.

Pasākumu vadītājs un radio personība Valdis Melderis ir plaši atzīts par savu tiešumu. Viņš ir slavens ar savu kodolīgumu un nekad neieilgst diskusijas bez vajadzības. Viņa atklātība ir acīmredzama pat viņa klātbūtne sociālajos medijos. Intriģējošs ieraksts kalpo kā pierādījums viņa atklātībai, kurā viņš brīdina savus vienaudžus būt piesardzīgiem un iesaka ikvienam, kas sastopas ar viņa vēstījumu.

Kā ziņots plašsaziņas līdzekļos, Facebook ir rādījis vairākas reklāmas, kurās tiek izmantotas populāru personu, piemēram, ārstu, politiķu un žurnālistu, sejas, lai ar manipulatīviem līdzekļiem piesaistītu uzmanību. Šis konkrētais gadījums precīzi atspoguļo iepriekš minēto situāciju.

VID nesen izplatījis visiem iedzīvotājiem adresētu steidzamu paziņojumu. Paziņojums attiecas uz steidzamu jautājumu, kas potenciāli var ietekmēt ikvienu.

Lasi vēl : Soc Tīklus satricina baisas ziņās par LIDL veiktajiem pārkāpumiem – LIDL saņēmis ļoti milzīgu naudas sodu

Savā Facebook profilā viņš brīdina citus būt piesardzīgiem, saskaroties ar konkrētu scenāriju. Viņš iesaka, ja kāds paziņa nosūta ziņu, kurā pieprasa tālruņa numuru vai e-pasta adresi, kopā ar kodu, ko var iegūt balsošanai vai dalībai pieteikšanās, tas ir sarkanais karogs. Šāds pieprasījums var novest pie tā, ka jūsu konta profils var tikt nodots ļaunprātīgām personām.

Nesen atklājās, ka kārtējā gadā vien no Latvijas bankām ar viltu iegūti vairāki miljoni eiro. Tas ir satriecošs notikums, kas diemžēl nav nekas neparasts un notiek katru dienu. Turklāt personas bieži tiek aizturētas par līdzdalību šajās krāpnieciskajās darbībās.

You may also like...