Leģendārās Vangas prognoze: Pēc pāris desmitgadēm Eiropā valdīs kas daudz spēcīgāks par mums, bet vēlāk iestāsies robotu ēra

Viena no pasaulē pazīstāmākajām gaišreģēm, neredzīgā bulgāriete Vanga, kas aizgāja mūžībā jau pirms 25 gadiem, joprojām pārsteidz ar savām prognozēm. Neticami, bet izrādās, ka viņa nākusi klajā ar pareģojumiem attiecībā uz cilvēces attīstību līdz pat 5600.gadam!

Kāds ir Vangas dzīvesstāsts
Saskaņā ar leģendu viesuļvētras laikā meiteni Vangeliju Pandevu Gušterovu (Vangu) sagrāba vējš un aizmeta simts metru attālumā no ceļa. Bērns tika atrasts vēlu vakarā zem koku zariem, bet viņas acis bija pilnas ar smiltīm. Vangas ģimene, kas dzīvoja nabadzībā, nespēja nodrošināt 12 gadus vecās pusaudzes ārstēšanu, un meitene palika akla.

Viņas unikālās spējas tika atklātas pirms Otrā pasaules kara, kad viņai vispirms izdevās sevi dziedināt no letālas slimības, bet pēc tam sākt palīdzēt citiem cilvēkiem, tos ārstējot un paredzot viņu likteni. Ziņas par ārkārtīgi spējīgo dziednieci izplatījās, un pie viņas sāka plūst ļaudis no visas pasaules.

Vangas pareģojumi, kas ir piepildījušies
Kad Vanga paredzēja, ka Barenca jūrā manevru laikā nogrims Krievijas jūras spēku lepnums zemūdene “Kursk” un paņems līdzi daudzu cilvēku dzīvību, daži par šo pareģojumu vīpsnāja, paužot, ka Centrālā Melnzemes ekokomiskā rajona pilsētu Kursku nekas nespēj “aizskalot”. Bet izrādās, ka pareģojums nebija par pilsētu.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā un uzzini, ko viņa prognozē par tuvāko nākotni…

You may also like...