Nepārspējami gardas un veselības brokastis, kuras iztīrīs Jūsu ķermeni no toksīniem un palīdzēs zaudēt līdz 5Kg mēnesī

Daudzi no pasaules slavenākajiem dietologiem apgalvo, ka šis brokastis ir iespējams veselīgākais un tajā pašā laikā labākās brokastis ko var atrast internetā.Tās ir bagāta ar vitamīniem un minerālvielām, kas stabilizē vielmaiņu, stiprina visas ķermeņa sistēmas, kā arī uzlabo izskatu ,jūsu ādu un matus.Šī recepte palīdzēs jums atbrīvoties no visiem organismā atrodamajiem  toksīniem un jūsu zarnas būs pilnīgi tīras.

Ar šo rakstu receptes palīdzēs ar jautājumiem, kas saistīti ar aizcietējumiem. Tas arī stabilizēs  svaru un atbalstīs degšanas taukiem un kalorijām. Dzeriet šo dzērienu 30 dienas, kas palīdzēs jums zaudēt starp trim un desmit kilogramiem. Jūsu mati, āda un nagi atjaunosies un jūs pamanīsiet samazinājumu un lielumu uz jūsu vēdera.

Veselīgas brokastis
Sastāvdaļas:
Divas ēdamkarotes auzu
1 glāze (250 ml) bioloģiska kefīra (Jūs varat izmantot zema tauka  jogurtu,)
Viena tējkarote kakao pulvera
Viena tējkarote noslīpētu lina sēklu
Starp piecām un septiņām plūmēm

Instrukcijas:
Sagatavojiet  brokastis vakarā un ēdiet no rīta!
Lieciet plūmes bļodā un pārlejiet  apmēram  ar 100 ml verdoša ūdens. Uzlieciet vāku un atstājiet plūmes apmēram  uz desmit minūtēm. Citā bļodā  ievietojiet auzu, kakao un linsēklu sastāvdaļas. Tad pārlej ar kefīru un sajauc sastāvdaļas.Iemērc plūmes mazos gabaliņos uzmanīgi un pievieno to maisījumu.

Jūs varat izmantot arī blenderi, jo šādā veidā jūs saņemsiet biezeni. Sajauc visas sastāvdaļas un uzglabā ledusskapī.

No rīta, ņem bļodu un ēd garšīgas un veselīgas brokastis. Pirmie pozitīvie rezultāti parādīsies tikai pēc vienas nedēļas!

You may also like...