“Ir jādomā par nodokļu celšanu!” Ilze Viņķele nosaukusi kādus nodokļus vajadzēs celt!

Varat ticēt, vai neticēt, bet jau atkal tiekot plānoti nodomi par to, kā pacelt nodokļus, lai tikai varētu iegūt nepieciešamo naudas summu valsts budžetā. Dīvaini jau liekas tas, ka katru gadu šis budžets tikai pieaug, bet iedzīvotāji Latvijā samazinās, kā tas vispār var būt ņemot vērā, ka vajadzīgajām sfērām arī nepietiek nauda!

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) ir paudusi striktu nostāju par to, ka valdībai noteikti vajadzētu sākt domāt par nodokļu celšanu. Tas nepieciešams tāpēc, lai varētu uzaudzēt pietiekamu budžeta ieņēmumus un pārdalīt vajadzīgajās nozarēs, lai tās varētu apmierināt pilnībā.

Ticiet vai nē, bet tas nav nekāds joks! Viņa acīmredzami norādījusi uz to, ka nepieciešams piepildīt Latvijas valsts budžeta kopējos ieņēmumus, lai strikti nodalītu nepieciešamākajās nozarēs. Ar tādu viedokli klajā nāca veselības ministre Ilze Viņķele telekanālā LNT.

Pēc viņas vārdiem nekas cits valdībai neatliekot, kā veidot visu nodokļu sistēmu, kā arī apkarot ēnu ekonomiku, lai visa budžeta pārdalāmā summa būtu tiešām fiziski lielāka. Lidz ar to Ilze Viņķele ir ierosinājusi, kā to lietas labā var izdarīt!

Lasi vēl : Rimi kliente ar asarām acīs : “Tas nav normāli, kā pret mani izrīkojās veikalā!” Sieviete brīdina citus

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...