Ticis paziņots par jaunu naudas atbalstu! Šī cilvēku grupa saņems pabalstu no Janvāra līdz Aprīlim

Šobrīd jāņem vēra, ka iepriekš jau tika paziņots, ka konkrētas cilvēku grupas saņems atbalstu, tomēr šoreiz runa iet tieši par to daļu, kura ir mazāk aizsargāta, jeb par tiem, kuriem nauda ir vajadzīga visvairāk. Tieši saistībā ar šo, ticis paziņots, ka naudas atbalsts tiks atvēlēts, tomēr ne visi zina, par kādām summām šeit iet runa. Daudzi domāja, ka tas varētu būt līdzīgi kā pagājušajā gadā, kad runa gāja par 500 Eiro, tomēr šogad viss ir jau pavisam savādāk.

Tapat paziņots, ka valdība ir vienojusies, ka konkrētais atbalsts kopumā tiks sniegs četrus mēnešus, sākot no 2022. gada janvārim līdz šī gada aprīlim. Lai gan jāsaka, ka ir arī atsevišķi naudas veidi, piemēram dzīvokļa pabalsti, kuri tiks izsniegti līdz pat gada beigām, tomēr jāpriecājas, ka visa situācija ir aizgājusi tik tālu, ka šāds atbalsts beidzot ir paredzēts. Šajā gadījumā runa iet arī par pensioāriem, kuriem tas ir ļoti svarīgi.

Lai gan iepriekš Pensionāru federācija izteicās, ka pensionāriem vajag atbalstu vismaz 200 Eiro lielumā, reālā situācija ir diemžēl kļuvusi krietni savādāk, jo šobrīd viss ir kļuvis nedaudz nepatīkamāk, nekā cerēts. Tas skaidrojams ar to, ka pensionāriem lielāks pabalsts vajadzīgs, dēļ milzīgajiem elektrības rēķiniem un pārējām lietām, jo viss šobrīd ir palicis krietni dārgāks, tomēr valdība ir vienojusies par konkrētu naudas summu.

Konkrētais atbalsts ir nostādīts par summu 80 Eiro vērtībā, jeb katru mēnesi runa iet par 20 Eir. Tas gan, protams ir krietni mazāk, nekā iepriekš pieprasīja Pensionāru federācija, tomēr tas ir labāk par neko, neskatoties uz milzīgajām cenām, kuras turpina ļoti ātri un krasi pieaugt. Runa galvenokārt ir tieši par pārtiku, sadzīves lietām nu degvielu, jo par to nemaz nav jābrīnās, ka pensioāriem ir tik ļoti grūti ar to visu tikt galā.

Turpretī ģimenēm ar bērniem šis konkrētias atbalsts būs 50 Eiro apmērā katru mēnesi, jeb kopumā 200 Eiro, lai varētu normāli nodrošināt ģimeni un bērnus ar visu vajadzīgo un nepieciešamo.

You may also like...