Rimi kliente ar asarām acīs : “Tas nav normāli, kā pret mani izrīkojās veikalā!” Sieviete brīdina citus

Kāda sieviete portālā “Sudzibas.lv” ievietojusi savu skaudro pieredzi “Rimi” veikalā tirdzniecības centrā “Mols”. Kā izrādās, sievietei ne tikai sabojāts garastāvoklis, bet viņa novesta gandrīz līdz asarām acīs, pateicoties kasieres rīcībai.

Sieviete ir nesaprašanā, kāpēc kasiere vēl strādā un nav tikusi atlaista no darba.
Minētās sievietes sūdzība portālā “Sudzibas.lv”: “Šodien iepirkos Tirdzniecības centrā Mols un tad devos uz rimi! Diemžēl no veikala izgāju ar sabojātu garastāvokli, negatīvam emocijām un teju vai asarām acīs.

Tagad es tiešām rūpīgi sāku prātot, vai šī ir tā vieta, kur es katru reizi iepērkos un vai nākotnē šeit es un mana ģimene atstās savu naudu? Domāju, ka nekas tāds vairs noteikti nenotiks un tas viss pateicoties šai kasierei!

Visa problēma bija tajā, ka līdz algai bija palikušas pāris dienas līdz ar to man ar meitu vairs īsti nebija nauda, tāpēc no meitas krājkasītes izkratījām dažādas monētas! Lielākoties tur bija 10, 20 un 50 centu monētas, bet bez nekādiem 1 vai 2 centu monētām! Kopā viss sanāca 18 Eiro ar kuriem tad arī kasē norēķinājos! Un tad sākās trakas lietas…”

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...