Šī grūtniece publiskoja bildi ar savu vēderu – Pēc aptuveni 30 minūtēm policija viņu apcietināja… Lūk kādēļ!

Mūsdienās fotogrāfijas ar grūtnieču vēderiem ir ierasta lieta – sociālajos tīklos tādas bildes ievieto gan slavenības, gan parastas sievietes – jo katra sieviete vēlas kādu piemiņu no šī skaistā dzīves posma! Bet kāda sieviete ievietojot šo bildi internetā, nemaz neaizdomājās, ka tas beigsies ar policijas apciemojumu.

Nataša Kirklanda savā Facebook lapā ievietoja bildi ar viņas vidēja izmēra vēderiņu – visi draugi un radi zem viņas bildes atstāja labu vēlošus komentārus un ‘’laikus’’, bet tad kāds cilvēks fonā pamanīja ko šausminošu – un tad arī kļuva skaidrs, kāpēc sievietei roka ir apsieta ar žņaugu! Uzmanīgi aplūkojaties uz fotogrāfijas kreiso stūri – ja ieskatās ,var ieraudzīt šļirci un karoti ar heroīnu!

Vai spējat bildē saskatīt lietu, ko saskatīja policija?
Jau trīs dienas pēc šīs fotogrāfijas publicēšanas sieviete piedzīvoja policijas klauvējienus, un tika uzreiz apcietināta – turklāt par iemeslu nebija tikai heroīna lietošana.

Bet apsūdzības bija par kredītkaršu krāpniecību, auto vadīšanu bez vadītāja apliecības u.c. noziegumi. Šai sievietei bija slikta vēsture.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...