Soc Tīklus satricina baisas ziņās par LIDL veiktajiem pārkāpumiem – LIDL saņēmis ļoti milzīgu naudas sodu

Kas gan būtu domājis, ka jaunie un pavisam modernie LIDL veikali tik tiešām varētu saskarties ar kādām grūtībām. Šajā situācijā gan runa iet par konkrētu gadījumu, kurš noticis pirms neilga laika. Tas momentā paspējis satricināt soc tīklus un jautājums par to, vai šāda veida pieredze vispār ir pieņemama? Taču, lai arī kā tas beigtos, jāpalūkojas, kas par to ir paziņots internetā un kāpēc LIDL veikali vispār nonākuši šādā situācijā.

Jāņem vērā, ka viss ir sācies ar to, ka Vācijas zemo cenu lielveikalu ķēdei LIDL ir tik tiešām nācies saskarties milzīgām problēmām. Tas viss ir aizgājis tik tālu, ka šai populārajai veikalu ķēdei ticis piemērots pat ļoti iespaidīgs naudas soda apmērs. Un tas tik tiešām ir ļoti liels, nevis kaut kāds mazais. Noteikti prasīsiet, ko tad tik milzīgs veikalu tīkls ir izdarījis nepareizi? Kā izrādās, tad viņi pavisam rupji ir pārkāpuši noteikumi, kuri rezultējušies ar milzīgu naudas sodu. Aplūkosim, kas īsti notika.

Uzreiz jāpaziņo, ka lielā veikalu ķēde tikusi sodīta mums kaimiņos – Lietuvā. LIDL Lietuvā tikuši sodīti par maldinošu salīdzinošo reklāmu, kā rezultātā sods sasniedzis 100 000 Eiro, kas itin nemaz nav nekāda mazā summiņa. Šoreiz gan rodas jautājums, kāpēc naudas sods ir tik ļiti liels un kāpēc nekas iepriekš par to nebija zināms?

Kā stāsta Lietuvas valsts patērētāju tiesības aizsardzības pārvaldes birojs, tad LIDL Lietuva reklāmas kampaņā esot novērotas lietas, kuras rupji pārkāpj visus esošos normatīvus. Reklāmas kapmaņā esot salīdzinātas LIDL preču cenas ar citu veikalu cenām. Tomēr uzreiz prasīsiet, kur tad šeit problēma?

Lasi vēl : Vai Tev ir kāda no šīm lata monētām? Iespējams Tev ir paveicies un Jūs varat kļūt tiešām bagāti!

Konkrētā problēma sākusies tajā, ka konkrētās cenas tikušas fiksētas dažādos laikos, nevis pēdējās dienās jeb esošajās cenās. Līdz ar to konkrētā reklāma nemaz nav uzskatāma par objektīvu, bet pilnībā maldinošu gan visiem klientiem, gan apmeklētājiem. Tas nozīmē, ka LIDL preces tiek salīdzinās ar citu veikalu cenām, kuras bijušas pirms zināma laika, kas uzreiz rada māklsīgu cenu atšķirību.

Tas visu nostāda uz to, ka visa esošā situācija noved pie pilnībā maldinošas reklāmas, kas tālāk arī mulsina gala patērētājus. Tas uzreiz parāda, ka LIDL cenšas spēlēt, mazliet pēc netīriem noteikumiem, kas tad attiecīgi liek domāt, ka ne viss ir tik skaisti un pūkiaini, kā varējām uzskatīt iepriekš. Tieši šī iemesla dēļ uzņēmums sodīts ar iespaidīgu naudas sodu.

You may also like...