Vai Tev ir kāda no šīm lata monētām? Iespējams Tev ir paveicies un Jūs varat kļūt tiešām bagāti!

Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas ne tikai tikai kolekcionē pastmarkas un dažādas citas lietas, bet arī mūsu pašu latiņus.

Latu kolekcionēšana ir samērā aizrautīgs process, jo kamēr Tev nav visi – Tu zini, ka kolekcija nav pilnīga un tai nav īpašas vērtības, kamēr Tev nav iegūti visi nepieciešami lati. Taču, kur šeit slēpjas āķis ?

jubilejas_lati_f68433-830x450

Ir pagājis pietiekami labs laiciņš, kopš Latvija sākusi lietot Eiro valūtas monētas, taču tam arī ir kāda pozitīvā puse.

1

Ja Tev mājās ir atrodama Latvijas 5 santīmu monēta, tad vari sākt priecāties. Šī pagaidām tiek uzskatīta par pašu dārgāko monētu Latvijā. Latvijā šādas monētas ir tikai simts, taču ja Tev tāda ir, pie tam labā stāvoklī – tad atradīsies daži labi kolekcionāri, kas par monētu varēs piedāvāt līdz pat 5000 Euro. Iespaidīgi vai ne ?

2

Šī monēta nebūt nav sliktāka par 5 santīma monētu. Ja zini, ka Tev tāda ir, tad pavisam vienkārši to varēsi notirgot kādam privātam kolekcionāram, jo pagaidām tiek uzskatīts, ka šī monētas minimālā pārdošanas vērtība ir aptuveni 1000 Euro, maksimālā summa, ko varētu iegūt par labas kvalitātes monētu – līdz 2000 Euro.

dargakas-un-3-300x148

Kaut kas pazīstamāks vai ne ? Šo monētu pavisam noteikti pie sevis tur daudzas latviešu ģimenes. Taču vai zinājāt, ka  šo divu latu monētu ir iespējams pārdot vidēji par 20 – 30 Eiro?

131-1-big-untitled-37-copy-300x148

Ikviens īstens latvietis pazīst šo monētu. Tiem, kam šī monēta pabijusi rokās, zina ka tā ir salīdzinoši reta, ņemot vērā, ka tā izlaista pietiekami lielā apjomā, tomēr daudzi pēc tās joprojām kāro. Šo monētu ātri vien varēsiet pārdot par 20 – 25 Euro.

130-1-big-untitled-28-copy-300x148

Un protams, visiem zināmais latiņš ar stārķi. Cilvēki runā, ka šī esot visvērtīgākā un dārgākā jubilejas monēta. Daudzi cilvēki šo monētu gatavi pirkt par 30 Euro. Pie tam ņemiet vērā, ka ir cilvēki kuri pārdot visu jubilejas monētu komplektu un par šādu kolekciju var paprasīt vidēji 150 – 200 Euro, bet protams, ka atradīsies kāds, kurš paprasīs vairāk. 🙂

You may also like...