Skumja vēsts visai Latvijai! Mūžībā aizgājis ļoti pazīstams un izcils cilvēks…

Kurš to būtu domājis, ka viss notiks tieši tā, kā tas pašlaik norisinās. Diemžēl Latvija ir zaudējusi vēl vienu izcilu cilvēku un šoreiz tas ir vēl nopietnāk, nekā varētu iedomāties. 2020. gada 31. Decembra pašā vakarā, pēc ilgstošas cīņas ar Covid-19 mūžībā ir ticis aizsaukts Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts un infektolos Pauls Aldiņš.

Tā ir informējusi pati Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca (PSKUS). Tas ir izraisisījis milzu rezonansi sociālajos tīklos, jo viņš pats bija infektologs, kurš galu galā palīdzot citiem pats ar bīstamo slimību inficējies un beigās viss notika pavisam letāli.

PSKUS jau paziņoja, ka kopš Covid-19 pandēmijas pašiem pirmsākumiem pats Pauls Aldiņš ļoti aktīvi iesaistījies tās galvenajā apkarošanā, tomēr pats skumjākais tajā visā ir tas, ka viņš pats ir zaudējis cīņā ar šo smago slimību un tas ir tiešām drausmīgi!

Jāņem vērā arī tas, ka Pauls Aldiņš bija viens no HIV, imūnsupresēto pacientu un vīrusa hepatīta modernās ārstēšanas pamatlicējiem Latvijā. Līdz ar to, tas ir milzīgs zaudējums Latvijai un visiem viņa kolēģiem, jo tas nebija vienīgais, ko viņš darīja!

Ar visu savu darbību viņš nenogurstoši izglītojis visus savus kolēģus, kā arī studentus abās Latvijas galvenajās medicīnas universitātēs, kas ir bijis milzīgs pluss visiem, kas strādāja ar viņu.

PSKUS stāsta, ka saskarsmē ar pacientiem Pauls Aldiņš bija ārsta visaugstākajā ētikas un profesionalitātes standartu paraugs. Jo pašā darbā pret kolēģiem vienmēr bija pacietīgs, atsaucīgs un laips, kā arī nekad neaizmirsa izpildīt apsolīto, bija precīzs līdz pat vismalkākajai detaļai.

Pie tam Pauls Aldiņš godam ir pārstāvējis Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas vārdu ne tikai pašā Latvijā, bet arī starptautiskā mērogā, piedaloties gan pētniecībās, gan arī dažādās izglītojošās aktivitātēs.

Avots

You may also like...