Beidzot paziņots, cik patiesībā milzīga no 2023. gada sākuma būs Jaunā minimālā alga! Cilvēki ir pārsteigti!

Jāņem vērā, ka pirms salīdzinoši neilga laika liela daļa noteikti paspēja izdzirdēt par konkrēti jaunajiem solījumiem, ka tieši 2022. gada pirmajā pusē noteikti ir un joprojām būs jāizskata jaunās minimālās algas lielumu un tā celšanu. Pareizāk gan būtu teikt, ka konkrētais datums jau ticis nolikts 2023. gada 1. janvāra, kas tiešām vairs nemaz nav tālu, cik varētu likties. Tomēr, ja iepriekš runa bija runa par to, vai tas vispār notiks, tomēr pēc esošajām runām un darbiem, viss izskatās tiešām labi, pie tam šobrīd ir īstais brīdis, kad to sākt domāt, jo cik tad īsti liela vai maza būs šī jaunā alga?

Pie tam, arī šobrīd jāņem vērā, ka iepriekš tas viss bija sarunu līmeni, taču pašlaik tiešām jau notiek minimālās algas pārskatīšana un ļoti laicīgi tiek runāts, lai tādā veidā varētu vienoties ar sociālajiem partneriem un visiem pārējiem. Pašlaik ir zināms, ka sarunas ir bijušas tiešām veiksmīgas un uzjundīti jau paši galvenie jautājumi, par to cik patiesībā liela varētu būt jaunā minimālā alga. Šobrīd rodas jautājumi, vai tiešām nosaukts īstais cipars, vai tomēr kaut kas vēl ir jāgaida?

Tieši šajā situācijā ir ļoti būtiski ņemt vērā, ka tie iedzīotāji, kuri seko līdzi jaunākajai informācija, noteikti arī zina par visu pārējo. Tieši šobrīd viens no pašiem svarīgākajiem jautājumiem ir tas, kā izvēlēties šo jauno 2023. gada minimālo algu. Tieši šajā situācijā tiek piedāvāts risinājums noteikt 50% apmērā no 2021. gada un to Jūs noteikti jau arī zināt! Pie tam, ja iepriekš vēl tas īsti nebija skaidrs, tad tagad patreiz ir zināms, ka tieši šis cipars ir 1280 Eiro un attiecīgi puse ir 640 Eiro, tomēr ir kādi jaunumi, ka reālais cipars būs vēl lielāks!

Patreiz tas vēl nemaz neesot vienīgais aspekta punkts, kurš šobrīd tiek skatīs, jo pēc jau vairākām sarunām, tiekot ziņots, ka joprojām notiek plašas sarunas un pēc pēdējo tipu sarunām, jaunais algas lielums varētu būt no 640 – 700 Eiro, kas varētu būt salīdzinoši tiekšām labs cipars ņemot vērā inflāciju, tomēr vai tas būš pietiekami liels?

Tieši pēc pēdējo dienu informācijas, izskanējušas jaunās runas, ka 700 Eiro lieluma cipars varētu būt tomēr pārāk liels attiecīgajā brīdī, tomēr pašiem cilvēkiem tā neliekas, jo jāņem vērā, ka inflācijas kāpums ir ļoti straujš un liels. Pašlaik tikai jāgaida īstais brīdis, līdz tiks nosaukts īstais cipars tomēr šobrīd tas būs variācijā no 640 – 700 Eiro!

You may also like...