Sievietei populārā “Lidl” veikalā acīm paveras drausmīgs skats – “Pilnīgi vai vemt gribējās…”

Ikdienā mēs apmeklējam pārtikas veikalus, lai iegādātos pārtiku savām vajadzībām. Tomēr ir gadījumi, kad mēs saskaramies ar problēmām pašā veikalā. Lai gan lielas problēmas ikdienas dzīvē ir reti sastopamas, šis konkrētais gadījums bija pilnīgi atšķirīgs. Kādas sievietes klātbūtne vien izraisīja intensīvu nelabuma sajūtu. Rodas jautājums, vai šādi stingri kritēriji ir pieļaujami mazumtirdzniecības vidē?

LIDL parādīšanās Latvijā bija pēdējā laikā ļoti gaidīts notikums. Atlaižu zīmols LIDL no Vācijas piedāvā daudzveidīgu pārtikas preču un citu ikdienā nepieciešamo preču sortimentu. Šīs ķēdes ienākšana Latvijā izraisīja lielu sabiedrības interesi un diskursu par tirgus konkurenci un nodarbinātības potenciālu. LIDL uzsvars uz zemām cenām un racionalizēto loģistikas ķēdi ir slavens ar augstas kvalitātes produktu ražošanu, kas piedāvā labu cenas un vērtības attiecību. Ir pienācis laiks pievērsties notikušajam.

Apmeklējot Lidl veikalu, kāda pircēja nofotografēja savu pieredzi un dalījās ar to Facebook grupā. Ievietotais attēls izraisīja ievērojamu sašutumu citu klientu vidū. Fotogrāfijā ir attēlota aina, kad kartupeļu maisi ir saplēsti, kartupeļu lauskas, kas izmētātas pa grīdu, un netīrumi, kas klāj vairākas virsmas.

Ieejot Lidl veikalā viņu kartupeļu akcijas laikā, uzreiz ir redzama zīme. Lai gan klāt ir svaigas maizes displeji, zem kājām var būt kartupeļu mizas, smiltis un pretīgi saspaidīti kartupeļi. Kliente izteica nevēlēšanos turpināt apmeklēt šo veikalu konkrētā iemesla dēļ.

Komentētāji novērojuši, ka klienti ir tie, kas izmet kartupeļus, kas tiek uzskatīti par nepiemērotiem. Daži veikuši salīdzinājumus ar “Lidl” veikalu apstākļiem Latvijā un citās tautās. Jautājums nav vienkāršs, jo daži pārskati liecina, ka “Lidl” veikali Vācijā ir nemainīgi sakopti, savukārt citos reģionos apstākļi ir sliktāki nekā “Lidl” fotoattēlā redzamie Latvijā.

Nesenā Lidl apmeklējuma laikā nevarējām neievērot haosu veikala iekšienē. Lai gan ir dabiski vainot klientus, kuri, iespējams, nesaprot pareizu iepirkšanās etiķeti, mēs dzirdējām arī no darbiniekiem, kuri pauda savu neapmierinātību. Viņi atklāja, ka viņu darba slodze ir kļuvusi nepanesama, un viņiem ir grūti izpildīt savus uzdevumus paredzētajā laikā. Kas attiecas uz galīgo spriedumu, mēs to atstāsim jūsu ziņā.

Lasi vēl : Populārais aktieris Ģirts Ķesteris nonācis pavisam smagā dzīves situācijā – Atklāti par to pastāsta

Noteikt, kas pārrauga cūku fermas uzturēšanu, var izrādīties grūts uzdevums. Nav iespējams nodrošināt, lai aizbildnis uzraudzītu katru sivēnu. Manas tikšanās ar Lidl iestādēm Latvijā ir bijušas tikai labvēlīgas. Diemžēl to nevar teikt par Lidl veikaliem dažādos reģionos, jo manas tikšanās ar tiem ir bijušas pilnīgi atšķirīgas.

Šobrīd es atrodos Zviedrijā, lai gan jāatzīmē, ka faktiskā pieredze šeit bieži vien ir trakāka, nekā redzams fotoattēlā. Šķiet, ka vietējie iedzīvotāji neuzskata par prioritāti sakoptību. Interesanti, ka šeit radītās preces ir ievērojami augstākas par Latvijā ierastajām precēm, bez manāmiem bojātiem vai bojātiem produktiem.

Augusta mēnesī, precīzāk, 10. dienā, pie Latvijas Lidl iestādes tika uzņemta fotogrāfija. Man bija iespēja šī gada jūlijā un augustā apmeklēt Lidl veikalus, kas atrodas Vācijā un Francijā. Diemžēl veikala stāvoklis Latvijā salīdzinājumā bija manāmi sliktāks. Atšķirībā no vietējā Lidl, Vācijas un Francijas veikalos manu apmeklējumu laikā nebija redzama neviena bojāta vai bojāta prece.

You may also like...