Populārais aktieris Ģirts Ķesteris nonācis pavisam smagā dzīves situācijā – Atklāti par to pastāsta

Šobrīd Latvijas Mākslas teātra atzītajam skatuves māksliniekam Ģirtam Ķesterim priekšā ir grūts dzīves posms, kurš ir gatavs atklāt par piedzīvoto. Šis periods viņam izrādās kā pārbaudījums. 1964. gada 14. februārī dzimušais Ķesteris ir Tēlotājmākslas teātra neatņemams dalībnieks kopš 1994. gada, demonstrējot savu izcilo talantu Valmieras Drāmas teātrī. Gadu gaitā viņš ir izveidojis spēcīgu klātbūtni Latvijas kino un televīzijā, piedalījies vairākos iestudējumos.

Slavenā režisora ​​Zigurda Ķestera dēls Ģirts Ķesteris savas karjeras laikā izpelnījies dažādus izcilus atzinību. Starp šiem apbalvojumiem ievērojama ir prestižā Harija Liepiņa balva, kas viņam piešķirta 2009. gadā. Turklāt 2014. gadā viņam piešķirts arī cienījamais IV šķiras Triju Zvaigžņu ordenis, kas apliecina viņa izcilos sasniegumus.

Nesenā intervijā Ģirts Ķesters atklāja, ar kādām grūtībām ir nācies saskarties savā dzīvē. Viņa minētais laika posms neapšaubāmi bija izaicinājumu pilns. Pēc vidējās izglītības iegūšanas Valmieras 3.skolā viņš nolēma turpināt aizraušanos ar mākslu. Viņš iestājās Latvijas Valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātē Teātra un kino aktiermākslas specialitātē. No 1989. līdz 1994. gadam savas prasmes šajā jomā pielietojis, strādājot Valmieras Drāmas teātrī.

Pēdējos divdesmit septiņus gadus viņš ir aktīvi iesaistījies teātra aktiermākslā, īpašu uzmanību pievēršot mākslas teātra žanram. Q Fine Arts Theatre cītīgi gatavojās piecu iestudējumu ļoti gaidītajai debijai. Diemžēl sezonas atklāšanas dienā neieradās cienījamais Ģirts. Prombūtnes iemeslu ir darījis zināmu pats Ķesteris.

Lasi vēl : Swedbank paziņojusi ļoti baisu vēsti visiem konta īpašniekiem – No 1. Augusta šobrīd tas skar pilnīgi visus

Gatavojoties nākamajā gadā svinēt savu 60. dzimšanas dienu, Ķesteris atzīst, ka patiešām noveco. Jautāts par viņa izjūtām saistībā ar jaunās lomas nepiešķiršanu, aktieris atbildēja, ka tā esot grūta pozīcija. Tomēr viņš pauda, ​​ka par šo lietu nav jāuztraucas.

Saņēmis padomu no zinošiem padomdevējiem, viņš saprot, ka ne vienmēr ir iespējams ātri sasniegt rezultātus. Šobrīd Ģirts Ķesteris izrāda iecietību, gaidot progresu, seriālu piemeklējušā klusuma periodā.

Pēc aktiera domām, indivīdiem vecumā no trīsdesmit un četrdesmit vajadzētu skriet ar tādu pašu enerģijas līmeni kā jaunzirgiem. Ģirts uzsver nelokāmo empātiju, ko viņš saņem no saviem skatītājiem, īpaši no tiem, kuri regulāri neapmeklē teātri. Viņš pauž vēlmi saglabāt šo dziļo pieķeršanos teātra jomā, jo tai viņam ir milzīga vērtība.

You may also like...