Glābēji jau laikus brīdina iedzīvotājus par gaidāmo vētru. Esiet uzmanīgi!

Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pamatīgs vējš, tagad glābējie jau laikus brīdinājuši iedzīvotājus par nepatīkamo laiku visā Latvijā.  Vēja brāzmas pievakarē sasniegs jau līdz pat 18 metriem sekundē. Tomēr sestdien no rīta tās būs vēl spēcīgākas.

Sestdien no rīta ir gaidāms vēja ar ātrumu līdz pat 23 metriem sekundē, tomēr tas būs tikai sākums. Turpmākajā dienas garumā vējš saglabāsies ar līdzīgu ātrumu. Tomēr vistrakāk būs Vidzemē un Kurzemē, kur vējš būs daudz spēcīgāks.

Vidzemē un Kurzemē piekrastes zonā vēja ātrums dienas vidū sasniegs vidēji 25 līdz 27 metriem sekundē, kas ir tīrākais vētras spēkas. Tieši šī iemesla dēļ glābēji jau laikus brīdzina iedzīvotājus par to, lai tiktu nostiprinātas vieglas mantas, kuras vienkārši var tikt aizpūstas, kā arī parūpēties par drošību.

Pavisam noteikti darētu atcerēties, ka šādā laikā vajadzētu izplānot maršrutus un noteikti nevajadzētu stāvēt zem kokiem. Tāds vēja spēks var nolauzt koku zarus un ,iespējams, arī pašus kokus. Tomēr, kas sekoas tālāk un vai būs gaidāms vēl kas?

Lasi vēl : Vai Tev ir kāda no šīm lata monētām? Iespējams Tev ir paveicies un Jūs varat kļūt tiešām bagāti!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...