Kristīnes Misānes māsa nākusi klajā ar diezgan nopietnu paziņojumu!

Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru Dānijas puse gatavojas izdot Dienvidāfrikas Republikai (Dienvidāfrika), ir runājusi Misānes misijas pārstāve Marita Batraks. Sarakstā ar Jauns.lv Batraka noliedz Misānes bijušā dzīvesbiedra Johanna Groblera apvainojumus un sīki izklāsta aizkulises strīdā ar Dienvidāfrikas ģimeni.

Tomēr 14. februārī Dānijas rajona tiesa nolēma Misāni paturēt apcietinājumā, kas nozīmē, ka viņa tiks atbrīvota ceturtdien, 20. februārī, saņemot atļauju. Telefona sarunā ar Jauns.lv 19. februārī Kristīnes Misānes māsa, atsaucoties uz savu advokātu Dānijā, sacīja, ka Dānijas puse uz laiku ir apturējusi izdošanas procesu.

Atbildot uz Groblera apgalvojumiem, Mārīte Batraka sākotnēji raksta: “Mēs jau esam pazīstami ar Johanna Groblera apmelošanu un sagrozītajiem faktiem. Informācija, kas parādījās sociālajos tīklos, nav nekas jauns. Tie ir citi meli, ar kuriem mēs esam saskārušies iepriekš. Mans mērķis ir nevis “mazgāt netīro veļu”. Tāpēc es sociālajos tīklos nekomentēju. Es dodu tikai zināmu informāciju, lai jūs pats varētu novērtēt situāciju. “

Saskaņā ar pretējo, dienvidu tiesu medicīnas eksperts savulaik ieteica mazai meitenei palikt pie tēva. Tiesu ekspertu pieņēma darbā ar [Kristīnes Misānes un Johanna Groblera] savstarpēju vienošanos. Vai tas viss ir taisnība? “Dienvidos nekad netika pieņemts darbā medicīnas eksperts.

Nodarbinātā Irma Šutte ir tikai sociāla darbiniece, bez psihologa vai tiesu medicīnas eksperta kvalifikācijas. Viņa veica izmeklēšanu par abiem vecākiem pirms vardarbības un pirms pagaidu aizsardzības rīkojuma saņemšanas. Kliedzienu tiesa neiecēla, bet viņu izvēlējās Johans Groblers un Kristīna Misāne piekrita, jo citas iespējas nebija. Tomēr tas ir tikai sākums!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...