Būs milzu neapmierinātība, kad cilvēks saņems 500 Eiro rēķinu par neko! Eksperte par jauno nodokļu sistēmu

Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par ko ir stāsts! Runa iet par jauno nodokļu sistēmu, kas tiks ieviesta jau no šī gada 1. jūlija un tas pilnībā mainīs visu esošo sistēmu, kas būs milzu apgrūtinājums lielākajai daļai cilvēku, nemaz nerunājot par uzņēmumiem, kuriem uz puslodzes strādājošie, kā arī nepilna laika strādājošie vairs vienkārši nebūs izdevīgi.

“Mēs tomēr ceram, ka politiķi ieklausīsies un sapratīs lietas būtību,”” un tieši runājot par uzņēmēju prasību atlikt jaunās nodokļu sistēmas ieviešanu, televīzijas raidījumā RīgaTV24, runāja LTRK viceprezidente, kā arī grāmatvedības un finanšu jomas galvenā eksperte Lienīte Skaraine.

Lasi arī : Šuplinska atklāj noklusētas detaļas par Krišjāni Kariņu un atklāj reālo situāciju

Viņa paskaidroja, ka daudzi darba devēji rēķinus saņems ap Jauno gadu un būs ļoti neapmierināti ar to, ko viņi ieraudzīs un, kas viņus sagaidīs tālāk. Un otrādi, pēc viņas domām, šāda veida neapmierinātība tiks prognozēta pēc tam arī pašiem darbiniekiem.

Tomēr pats nepatīkamākais moments ir sagaidāms strādājošajiem, kuriem pēkšņi var nākties maksāt milzu rēķinas, kurš arī atnāks ap jauno gadu. Laiks iepazīties ar jaunajiem noteikumiem…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...