Ātrās palīdzības šoferis nofilmē un skaidro, kas patiesībā notiek pie slimnīcām Krievijā – VIDEO

Krievijā labi zināmais opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs sestdienas pievakarē savā oficiālajā Twitter kontā padalījās ar ātrās palīdzībes automašīnas šofera nofilmēto video, kurš parāda reālo situāciju pie slimnīcām Maskavā un Maskavas pievārtē.

Protams, ka sākotnēji tika skaidrots, ka Krievijā situācija neesot tik traka, kā teikuši citi, tomēr šis video skaidri un gaiši parāda cik smaga situācija ar pandēmiju notiek arī Krievijā.

Konkrētais ātrās palīdzības šoferis braucot gar vienu rindu nofilmējis aptuveni 80 ātrās palīdzības automašīnu, kuras gaidīja pie slimnīcas Novogorskā, tomēr no otras puses bija vēl viena esoša līnija, kurā arī stāvēja vairākas ātrās palīdzības mašīnas, skaits automātiski bijis ievērojami lielāks.

Tāpat ātras palīdzības šoferis stāstīja, ka nepieciešamas aptuveni veselas deviņas stundas, lai varētu izstāvēt rindu un konkrēto slimnieku nodot mediķu rokās, jo slimnīcas ir pārslogotas, kā vēl nekad. Noskaties viņa uzfilmēto un stāstīto video nākamajā lapā

Šāda tipa video jau arī iepriekš bija parādījušies internetā, raisot dažādus minējumus par konkrētajām rindām uz slimnīcu, gan par to, ka vienkārši notiek ātrās palīdzības automašīnu dezinfikācija, tomēr pēc šī autora teiktā, visi gaida rindu, lai nodotu pacientu slimnīcā.

Tāpat “RIA Novosti” agrā svētdienas rītā jau paziņoja, ka iepriekšējā diennakts laikā Krievijā esot inficējušies vēl 2 186 cilvēki, no tiem Maskavā, kā arī Maskavas apgabalā ap 1600. Patreizējais cipars ar inficētajiem esot vairāk nekā 15 000, miruši esot vismaz 130 cilvēki.

Lūk arī ātrās palīdzības šofera video un viņa stāstītais :

You may also like...