“Viņi teica, ka tas ir smags gadījums, bet viņi nepalīdzēšot!” Māte ar skumjām acīs stāsta par murgu Stradiņa slimnīcā

Kārtējais nepatīkamais gadījums, kurš noticis Stadiņu slimnīcā. Māte stāsta, ka bērns skolā regulāri apmeklējis zobārstu, taču tad ārste paņēma un vienkārši pameta darbu. Vecāki kopīgiem spēkiem meklē citu speciālistu, jo rindas ir garas, bet izdoties pierakstīties uz vizīti tikai maijā! Kad ir pienācis konkrētais laiks, jaunā ārste saslimusi un pārcēlusi vizīti uz septembri un tieši tad radās nepatīkama krīzes situācija.

Meitenei, kurai ir 12 gadi, naktī paradījušās ļoti asas zobu sāpes. Vecāki nekavējoties lemj braukt uz Stomotoloģijas institūtu Rīgā, cerēdami, ka tur varēs saņemt visu nepieciešamo palīdzību. Nonākot tur izrādās, ka ir notikušas izmaiņas un sākās pirmās nepatīkamās ziņas.

Izrādās, ka notikusi pārcelšanās un visu vajadzīgo palīdzību varot saņemt tikai vairs Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā. Nonākot tur, ārsti paziņo, ka zobārstniecības viņiem nemaz neesot un tādus pakalpojumus viņi šeit nesniedzot.

Nekavējoties tika pateikts, ka vislabāk būtu vērsties maksas paklpojumu zonā Bērnu Slimnīcā. Jau pēc pavisam īsa brīža sākās pamatīgs tracis!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...