Mātei neļāva pat atvadīties… Bēgot no bijušā, bērns no Rīgas nokļūst Gruzijā…

Jāiesāk ar to, ka Kristīnes Misānes gadījums nebūt nav tik unikāls, kā varētu domāt. Lai arī tādi gadījumi nenotiek ļoti bieži, tomēr notiek un tas liek aizdomāties par reālo situāciju, kādēļ tas vispār notiek?  Kā izrādās, tad arī Latvijā nemaz netrūkst gadījumu, kad paša mātes ir zaudējušas savus bērnus situācijās, kad steigušās prom no ārzemēm, jeb bēgot no saviem bijušajiem dzīvesbiedriem, kur lielākā daļa ir vardarbīgi.

Viss notika 2014. gada Jūnijā – Babītē, privātajā sākumskolā Vinnijs ieradās policisti un neielaidās nekādās sarunās ar personālu – Vienkārši sāka ķert rokās divus bērnus. Vienam septiņi gadiņi, otram deviņi. Konkrētā situācija ilgusi vairākas stundas. Bijusi ne tikai policistu lekšana pa logu, bet bērnu dzenēšana pa visu sākumskolas sētu.

Bērni tika atrauti ar fizisku spēku, tad ieradās arī bērnu māte. Abi bērni neprātīgi raudājuši, paspēja viņai apķerties ap kaklu, bet policisti ar spēku vienkārši atrāvuši nost. Nekas netika paskaidrots, pilnīgi nekas un policisti devās prom nezināmā virzienā.  Visa situācija ir norisinājusies vairāku darbinieku un bērnu, tajā skaitā bērnudārznieku priekšā. Šoks, pie tam bez pārspīlējuma visiem ir bijis tiešām pamatīgs.

Bērnu māte Zanda pēc brīža uzzināja, ka berni tikuši aizvesti uz Allažu krīzes centru, viņa nekavējoties devās uz turieni, tomēr darbinieki pie bērniem vispār nav pielaiduši. Darbinieki esot teikuši, lai nerādās pat ēkas tuvumā. Bērni visu laiku stavēja pie loga un atkal varēja sākt raudāt. Un tas bija tikai sākums…

Lasi vēl : Maksims Galkins pavada dienas kopā ar savu sievu. “Cerību vairs nav!” Nepatīkamā diagnoze ir apstiprinājusies

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...