Swedbank ir nākusi klajā ar nopietnu brīdinājumu visiem saviem klientiem

Ik pa laikam varam redzēt, ka kāda no bankām izplata ļoti svarīgus paziņojumus, kas tieši saistīti un skar bankas klientus. Šoreiz ar ļoti svarīgu brīdinājumu nākusi klajā Swedbank, kas vēlas informāciju nodot tālāk – saviem klientiem.

Krāpnieki neguļ un šoreiz atkal paspējuši uzdarboties izmantojot Swedbank bankas tēlu, vārdu un zīmolu. Pašlaik Swedbank rīcībā ir nonākusi informācija un pierādījumi, ka krāpnieki bankas vārdā veic dažādas krāpšanas darbības.

Krāpnieki izdomājuši atkal jaunu shēmu, kā uzdodoties par Swebank bankas pārstāvjiem – klientiem tiek izsūtitas dažādas viltus īsziņas jeb sms. Šīs īsziņas ir samērā “gudras” un ir cilvēki, kuri jau uz tām uzķērušies.

Nepatīkamākais šajā visā ir tas, ka tālāk izlasot īsziņu, tiek norādīts interneta links, ko nepieciešams uzspiest, lai izdarītu prasīto lietu un tieši šeit sākas lielās briesmas.

Lasi vēl : “Nedod, Dievs, esmu slima – vecāki mani norok”-Latviete piedzīvo šausmas atgriežoties Latvijā no koronavīrusa skartās Itālijas

Pēc konkrētās īsziņas teksta ir norādīts interneta links uz itkā Swedbank mājas lapu, tomēr klienti patiesībā tiek novirzīti uz viltus radītu Swedbank interneta bankas lapu.  Cilvēkiem ir ļoti svarīgi paskatīties kādu linku viņi atver šajā īsziņā.

Swedbank jau paziņojusi, lai cilvēki neuzķeras uz šo krāpšanu, jo banka nekad nesūtīs kādas interneta saites un linkus SMS formā jeb īsziņā, informējusi Swedbank.

Swedbank atgādinājusi, ka ievadot pieejas kodus Swedbank internetbankā, obligāti jāpievērš uzmanība mājas lapas adresei, jo tā nemaz nav www.swedbank.lv un savādākā lapā kodus nekādā gadījumā nedrīkst vadīt.

Tādā veidā Jūs pilnībā nodosiet kodus krāpnieku rokās un visticamāk paliksiet bez naudas, kas ir Jūsu kontā. Esiet uzmanīgi!

Lasi vēl : “Nedod, Dievs, esmu slima – vecāki mani norok”-Latviete piedzīvo šausmas atgriežoties Latvijā no koronavīrusa skartās Itālijas

Avots

You may also like...