Kad Šī Sieviete Bija Sestajā Grūtniecības Mēnesī, Atklājās, Kas Tāds, Ko Noklusēja Pat Ārsti!

Šēllija Tūkere savā piektajā grūtniecības mēnesī saskārās ar milzīgu pārsteigumu, taču drīz vien izrādījās, ka pārsteigumam līdzi nāk kaut kas nepatīkams. Izrādījās, ka Šēllijai būs dvīnīši, tomēr bija viena problēma, ko ārsti uzreiz neteica… Izrādījās, ka šie dvīņi bija siāmas dvīņi, kuri bija saauguši kopā ar krūšu kurvjiem, diafragmu, aknām un membrānu, kas atrodas ap sirdi. Ārsti baidoties, ka mazās meitenītes nevarētu izdzīvot vēlāk tās mēģinot atdalīt, ārsti ieteica Šēllijai pārtraukt grūtniecību.

Saskaņā ar CNN datiem, pēc veiktajām siāmas dvīņu atdalīšanas operācijām, kuras laikā izdzīvo abi cilvēki ir aptuveni 5-25%. Bet 75% gadījumos mirst viens no siāmas dvīņiem, operācijas laikā. “Mēs abi vienojāmies, ka tas nebūtu godīgi iznīcināt mūsu abu mazuļu dzīvību”, teica Šēllijas vīrs.

1

Tāpat kāda cita sieviete, kas bija saskārusies ar šo problēmu atbalstīja Šēlliju, sakot, ka viss nokārtosies un pāris nolēma dvīņu dzīvību saglabāt, neskatoties uz pārējo cilvēku viedokļiem. Ārsts teica:”Jums būs dvīņi” “mana sirds gandrīz izkusa no laimes”, taču pēc mazas vilcināšanās viņš turpināja, “tie būs siāmas dviņi, mana sirds gandrīz apstājās,” stāsta Šēllija.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas notika tālāk!

You may also like...