Speciālisti Panorāmai pastāstījuši, kā var uzzināt vai Tev ir saaukstēšanās vai tomēr Koronavīruss

Pašlaik aktuālākais jautājums cilvēku vidū ir tāds, kurš satrauc lielāko daļu cilvēku. Ja pēkšņi sākas klepus, iesnas, kas parastā gadījumā būtu parasta saaukstēšanās, kuru viegli saķet, kad ātri mainās laikapstākļi pavasarī, tad to grūti atšķirt no Koronavīrusa Covid – 19, jo pašlaik satraukumam ir liels pamatojums.

Lieki atgādināt, ka katru dienu Latvijā tiek veikti joprojām vairāk nekā 1000 Koronavīrusa Covid-19 testi. Tas darīts ar mērķi, lai pārbaudītu ikvienu cilvēku, kuriem ir sliktas pašsajūtas simptomi, kuri var liecināt par Koronavīrusa klātbūtni cilvēka ķermenī jeb organismā.

Tieši šī iemesla dēļ pavisam noderīgs ir Latvijas televīzijas, speciāli sagatavotais video sizēts par to, kā tad īsti noskaidrot vai tavā organismā ir vai nav Koronavīruss Covid – 19.

Panorāma sevis veidotajā sižetā ir apkopojusi teju vai visus cilvēku interesējošos jautājumus kā piemēram – “Kad īsti jāvēršas pie ārsta”, “Kā notiek pārbaude”, “Kā zināt vai esmu saslimis ar šo vīrusu”? To visu skaties nākamajā lapā, speciāli izveidotajā video sižetā (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)

You may also like...