Ir milzu jaunumi Kristīnes Misānes lietā! Tas tiks pacelts Eiropas Savienības līmenī

Tapis zināms, ka Dienvidāfrikas republika (DĀR) jau tuvākajā laikā ir gatava slēgt divpusejās sadrbības līgumu par tiesisko palīdzību krimināllietās ar Latviju. Šādi izteicās tieslietu ministrs Jānis Borāns no JKP partijas, paziņojot to savā sociālajā Twitter kontā.

Šajā privātajā ierakstā viņš ir norādījis, ka tiekot darīts pilnīgi viss iespējamais Dānijā aizturētās Latvijas pilsones Kristīnes Misānes tiesību aizsardzībai. Tāpat viņš izteicās, ka šodien ir sazinājies ar Eiropas Komisijas viceprezidentes Veras Jurovas biroju, lai varētu visu šo jautājumu pacelt pilnīgi jaunā līmenī.

Ar to Bordāns bija domājis, ka šis sāpīgais jautājums tiks pacelts Eiropas Savienības līmenī – ministru sanāksmē Briselē, kas būs ļoti milzīgs solis, lai varētu palīdzēt Kristīnei Misānei, no patreizējās situācijas, kas ir daudz smagāka, nekā varētu likties.

Būtībā, ja šāds sadarbības līgums ar Dienvidāfrikas republiku nozīmētu to, kad Misāne tik tiešām nonāk DĀR. Latvijas Ģenerālprokuratūrai būtu visas tiesības lūgt, lai Kristīne Misāne tiktu izdota uz Latviju, taču tas vēl nemaz nav viss!

Lasi vēl : Latvijas prezidents Levits nācis klajā ar būtisku paziņojumu saistībā ar Kristāni Misāni

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...