Populārajam šlāgerdziedonim Hardijam Madzulim draud veseli 10 gadi cietumā!

Šodien Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa turpinā izskatīt krimināllietu, kurā maksātnespējīgā tūrisma biroja “Relaks tūre” visi vadītāji, kā arī līdzīpašnieki  Evita Grāvīte un Hardijs Madzulis tiek apsūdzēti par vairāk nekā 220 000 Eiro piesavināšanos savā labā.

Nauda tikusi piesavināta no visiem ceļotgribētājiem. Daudzi noteikti atceras, ka Hardijs Madzulis savulaik bija ļoti populārs šļāgerdziesmu autors, kā arī dziedātājs, taču pašlaik iekūlies pamatīgās nepatikšanās, kas viņam var dārgi maksāt.

Pēc konkrētās apsūdzibas, viņi esot pārkāpuši likumu, jo notikusi piesavināšanās lielā apmērā. Tiek runāts, ka piesavināšanās notikusi no 160 uzņēmuma klientu, tādējādi radot 220 000 Eiro zaudējumus. Jau 2016. gada janvārī Relaks tūre pēc uzņēmumu pārstāvju izvirzītā, tika atzīta par maksātnespējīgu.

Tomēr drīz vien nāca klajā sūdzības par to, ka daudzi klienti naudu ir samaksājuši, taču nekur vēl nav aizbraukuši, kā arī nav dabūjuši atpakaļ savu samaksāto naudu. Un tieši šeit radās pamatīgas problēmas.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...