Skulme un Andris Kivičš atzīstas un sola izstāstīt visu, kas patiesībā notika!

Teju vai visi zina par Skulmes un Kiviča intrigām, kas norisinājās teju vai divas nedēļas. Viss sākās ar to, ka Skulme esot piekauta, taču kur viņas rētas uz sejas? Pēc tam viņa esot, kur pazudusi, itkā bijusi Liepājas klosterī, taču tas noteikti ir maz ticams.

Tas nu Andris Kivičš lūdzis visiem palīdzību atrast viņa mīļoto sievieti, jo viņa esot kaut kur ieslodzīta un viņš nespējot pārdzīvot, kur viņa ir. Taču tagad Andris Kivičs un Skulme solās izstāstīt visu, kā patiesībā notika! Kas tad šoreiz būs gaidāms?

Visiem cilvēkiem rodas ļoti daudz jautājumu. Viens no tiem esot par to, kur skulmei ir uzliktās šuves, jo uzņemtajās bildēs nekas tāds nav redzams. Vai tas liecina par to, ka viņi kopā iestudejuši teātri priekš visiem cilvēkiem un pievērstu uzsmanību nākamajiem notikumiem?

Kivičs savā Facebook profilā publicēja informāciju, ka šodien tiešraidē ar Lieni Skulmi pastāstīšot kā viss noticis patiesībā. Kā sācies strīds un beidzot ar to, ka viņa atradusies Jelgavas psihenē, stāsta Kivičs Tomēr tas nebūt vēl nav pat viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...