Rimi kliente ar asarām sejā : “Tas vispār ir pieņemami, ko pret mani izdarīja veikalā?” Brīdina pārējos

Nabaga cietusī sieviete bija devusies uz iepirkšanās centru un lielveikalu Mols! Pastaigājusi un izdarījusi visas sev vajadzīgās lietas, viņa devās uz lielveikalu Rimi, kur vajadzēja nopirkt ēdienu priekš mājām. Taču viss beidzās ar to, ka viņai tika sabojāts ne tikai garastāvoklis ar asarām acīs, bet arī pilnīgi visa diena.

Pati izteicās par to, vai tas vispār ir pieņemami, ka tā tiek darīts pret klientiem? Nemaz nerunājot par to, kāpēc konkrētā sieviete uzreiz nav tikusi atlaista no darba, laikam darbinieki trūkstot un tad viņi var atļauties darīt, kas vien ienāk prātā, jo nostāsti ir dzirdēti visādi. Taču šis sievietes gadījums ir bijis īpaši nepatīkams.

Sieviete konkrēto sūdzību uzrakstīja arī portalā sudzibas.lv un pastāstīja pilnīgi visu, kas un kā notika! “Šodien biju devusies iepirkties uz visiem zināmo tirdzniecības centru Mols. Izdarīju visas vajadzīgās lietas un pēc tam devos uz veikalu Rimi. Diemžēl man jau pēc brīža bija sabojāta visa diena un garastāvoklis, pilnīgi asaras saskrēja acīs.”

“Pēc visa notikuša ļoti ilgi domāju, vai šī ir tā vieta, kur es un mana ģimene iepērkas un atstāj naudu, taču pretī saņem, ko tādu? Domāju, ka tā bija pēdejā reize, kad es un mana ģimene apmeklē šo vietu un tagad savu naudiņu atstāsim citam veikalu tīklam un iemesls ir pamatots.”

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...