Alla Pugačova Steidzami nāk klajā ar nevienam negaidītu paziņojumu un satricina pasauli ar atklāto!

Ikviens zina no kurienes nāk Pugačova un to, kas pēdējā laikā noticis ar viņas dzīvi šajā valstī no kuras viņa cenšas aizbēgt. Tas ir liels trieciens daudziem cilvēkiem no Krievijas, kuri izteikušies kaut savādāku vārdu par Krieviju un patieso notiekošo situāciju, tomēr, kas notika šajā situācijā ir vairāk nekā neiedomājams. Diemžēl, bet tāda ir realitāte un drīzumā varam sagaidīt līdzīgas situācijas aizvien biežāk arī pret citām slavenībām un zināmiem cilvēkiem, jo tas pašlaik skar ļoti daudzus. 

Protams, ka šajā saistībā ir daudz lietas un sakarības, bet vismaz Pugačova nebaidās par to runāt un atklāj visu realitāti tā, kā tas ir. Tomēr šajā situācijā tas itin nemaz nav kādam paticis un jau šobrīd tas liek manīt medijos, jo par to sāk runāt pilnīgi visi un tam tik tiešām ir liela sakarība un tūliņ pat sapratīsiet kāpēc! Laiks tikai izprast to, kāpēc viņa to ir pateikusi un kāpēc viņai visa esošā situācija ir tik ļoti noriebusies, ka viņa to pati vairs nevar izturēt.

Dziedātāja Alla Pugačova savā “Instagram” profilā ievietojusi jaunu fotogrāfiju, komentējot negatīvo pasūtījumu no Krievijas, ko tā arī ir nosaukusi, par brutālu pasūtījumu, kas iet pret viņu pašu!
Savā “Instagram” Alla ievietoja fotoattēlu ar zilām debesīm un palmām, ko viņa redz no sava loga Izraēlā. Viņa ieraksta parakstu: “Daudzi cilvēki man ir jautājuši, kā es izturēju mūsu ģimenei pasūtītās negantības. Kā? Jā. Šis ir skats no mana loga. Decembra debesis pār Apsolīto zemi. Es paskatos uz debesīm un saku: “Kungs! Piedodiet nožēlojamajiem korumpētajiem ierēdņiem, liekuļiem un meļiem, kuri nezina, ko dara. Tas ir viss. “

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Septembra beigās Alla Pugačova kopā ar bērniem aizbrauca no Krievijas uz Izraēlu. Savā “Instagram” viņa rakstīja: “Omg! Cik man ir paveicies, ka mani ienīst cilvēki, kurus es vienmēr esmu ienīdusi pati! Ja es viņiem patīku, tas nozīmē, ka esmu dziedājusi un dzīvojusi par velti. Skaidrs, kāpēc. Zobus sakod , viņš no kalpa kļuva par vergu.”

Dziedātāja saskārusies ar spiedienu un nosodījumu par vīra Maksima Galkina pretkara nostāju – viņš publiski kritizējis Krievijas varas iestāžu karu pret Ukrainu.

Septembrī Galkins tika pasludināts par “ārvalstu aģentu”. Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs paziņoja, ka “Krievija nav uz Galkina ceļa”. Pēc tam Pugačova arī pieprasīja, lai viņa tiktu atzīta par “ārvalstu aģenti”.

You may also like...