Latvijas prezidents pārsteidzis tautu nesagatavotu ar ļoti nepatīkamu Video

Kurš gan to būtu domājis, ka tādus vārdus varētu pateikt pats Latvijas prezidents, bet izrādās, ka tomēr var, jo redz pateica.  Latvijas Televīzijas Raidījumā “Šodienas jautājums” piedalījās Valsts prezidents Egils Levits, lai komentētu esošo situāciju valstī saistībā ar Covid-19 un visu, kas saistīts ar to.

Intervijas laikā pienāca kāds ļoti nesaprotams mirklis, kurā Latvijas prezidents sāka teikt pavisam neloģiskus teikumus. Viņš izteicā, ka vislielākā motivācija cilvēkiem esot nesaslimt, un sliktākajā gadījumā – nenomirt. Taču pagaidiet, tas vēl bija tikai iesākums!

Pati grandiozākā pērle sekoja beigās un radījusi milzu neapmiernātību cilvēkos : “Tie cilvēki, kuri ir nomiruši no Covid-19, tiem, protams, šie Ziemassvētki nebūs,” vienmērīga balsī izteicās Levits.

Viņa izteikumi uzreiz ieguva plašu uzmanību sociālajos tīklos, kur daudzi pauda šoku un nesaprašanu par dzirdēto, jo to taču saka valsts prezidents, nevis kāds cits cilvēks.

Facebook sociālajā tīklā ar šo video jau ir dalījusies vairāki tūkstši cilvēku un pārsniedzis pāri 500 komentāru atzīmi. “Cinisma kalngals”, “Prātīgs secinājums…”, “Īsts ģēnijs” – Tie ir tikai daži no komentāriem, kuri lasāmi zem video posta.

Lielākā daļa gan ir negatīvi noskaņoti un atzīst, kā Latvijas prezidents tā var atļauties runāt, jo visam taču ir robeža, bet šoreiz tā robeža esot pārkāpta , jo cilvēki tik tiešām no šī vīrusa mirst. Zemāk redzama arī viņa uzruna :

Avots

You may also like...