Saimniekšova sievietēm ir pamats uztraukumam? Viņas atklājušas, ko tiešām satraucošu par Ilmāru!

Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā un daudz aprunātā “Saimniekšova.” Vairākas sievietes kopīgi paspējušas izpētīt Ilmāras sociālos portālus un sākušas analizēt, kas viņam patīk un kas nepatīk.

Tas viss cieši saistīts ar vīrieša izteikumim par sievietēm, jo viņš minēja, ka viņam tās apaļīgās nemaz nepatīk, viņam patīkot tādas kaulainākas, ko viņš pats arī skaidri un gaiši izteicās šova laikā un izcēlās pamatīgs strīds starp visām sievietēm.

Meitenes visu izpētījušas tik tālu, ka sākušas spriest par to, ka saimniekam nemaz nepatīkot sievietes, it īpaši ņemot vērā viņa izteikumus. Tad nu skaties.lv portāls ieskatījās, ko tad Ilmārs patiesībā ir izlicis savos sociālajos profilos, lai uzzinātu, vai tiešām ir pamats par ko satraukties.

Kā jau parasti jautrojoties Laura un Evija pēc Ilmāra ierakstiem sociālajos tīklos nevarot īsti saprast, viņam patīkot sievietes vai vīrieši un tas nemaz neesot nekāds joks!  Tad nu laiks ķerties klāt sīkākām detaļām!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...