Alla Pugačova Tiešajā ēterā novelk matu parūku – Faniem vienkārši atkārās žoklis no Redzētā

Varētu būt stulbi kādam Latvijā pajautāt, vai viņš nezina, kas ir Alla Pugačova, varbūt daži nezina, bet lielākā daļa piekrīt, ka viņa ir viena no lielākajām zvaigznēm Krievijā, daudziem viņa patīk, jo viņa ceļo uz Latvija bieži un Uzstāties bieži, tomēr dēļ pēdējā laika globālās situācijas, daudzas lietas ir mainījušās un arī šajā situācijā Alla vairs nav tik regulāra viešņa kā agrāk, taču tas nemaina faktu, kas nesen notika un kā viņa pārbiedēja ne tikai sev apkārtējos, bet īpaši – savus fanus! 

Pugačova vienmēr labi ģērbjas un iet ārā no mājas tikai ļoti “šikā” apģērbā un labā izskatā, tāpēc faniem par viņu vienmēr paliek vislabākais iespaids, tomēr izrādās, ka mūsdienās ne viss ir dabiski… Kā nesen izrādījās, Pugačovai neklājas tik viegli viegli, kā daudzi domāja, tagad, kad viņai ir jārūpējas par saviem bērniem, un viņai vairs nav tik daudz laika aktrises karjerai kā agrāk. Prioritātes jāliek malā, vai ne?

Jebkurā gadījumā, neskatoties uz to, viņa joprojām apmeklēja dažādas aktivitātes un turpināja pārsteigt visus ar savu brīnišķīgo šarmu, taču šoreiz notika vēl viens negadījums. Kad viņa notikuma vietā novilka parūku, daudzi fani vienkārši “nometās ceļos zemē” pēc tā visa redzētā. Tas viss būs redzams arī video!

Allai Pugačovai ir tūkstošiem fanu visā pasaulē, taču, neskatoties uz to, viņa pēc tiešraides dara lietas, ko daudzi nekad nespēs. Viņa paņēma parūku kameras priekšā un vienkārši novilka to, atklājot savu patieso seju. Vai tas ir drosmīgi, stulbi, vai Pugačovai vienkārši ir vienalga?

Viss sākās ar to, ka intervētājs sāka jautāt Pugačovai par viņas matiem un to, vai viņas vīrs Maksims Galkins viņai palīdzēja, piemēram, ar frizūru, vai arī kā viņš palīdzēja citādi, ar Viņas mati ir tieši saistīti utt.

Gandrīz pēc dažām sekundēm Pugačova nolēma rīkoties, pat nedomājot par to. Viņš paņēma viņas roku, noņēma parūku uz viņas galvas un atklāja, kas viņai galvā slēpjas. Nav stulbas atbildes, ir tikai stulbi jautājumi, vai ne?

Un lielākajai daļai fanu viņa patīk tieši viņas godīguma un godības dēļ. Tiešraides video var noskatīties zemāk: VIDEO

You may also like...