Pavisam Superīgas ziņas iedzīvotājiem! Jau Tuvākajā laikā konkrēta daļa iedzīvotāju varētu saņemt 200 Eiro!

Jau šobrīd nav nekāds dižais noslēpums, ka smagi iet ļoti daudziem, taču noprotams ir arī tas, ka lielai daļai cilvēku jau pašlaik ir nepieciešams liels un gana pietiekams atbalsts, lai tikai varētu savilkt kopā savus galus un nenogrimt šajā smagajā brīdī, jo kā izrādās, viss itin nemaz nav tik vienkārši kā iesākumā varētu šķist! Tieši tāpēc jau ir izveidoti vairāki atbalsta mehānismi, lai tikai varētu palīdzēt iedzīvotājiem ar daudz lielāku piepūli, nekā tas bija vēl iepriekš! Un ja iepriekš esošie pasākumi bija tiešā veidā saistīti ar augstajām elektrības cenām un to kompensēšanu, tad pašlaik tas viss aiziet jau uz citu novirzienu!

Tas skaidrojams tieši ar to, ka esošais periods ir ļoti saistīts ar augošo inflāciju un vēl nemaz nav redzams, kur un kad tas apstāsies! Pašlaik izskatās, ka tas turpināsies gana ilgu laiku. Pie tam īpaši dārgs paliek ne tikai ēdiens, bet arī degviela un visas pārējās preces, kuras ar tām ir saistītas. Tam kā jau ierasts ir vienkāršs skaidrojums, jo dārgāka paliek degviela, jo krietni dārgāks paliek arī viss pārējais. Lielākoties tas saistīs ar globālajiem pārvadājumiem, kuģu transportu un vispārīgo loģistika, kas eksportē un importē preces, tomēr arī šajā ziņā tas nebūt vēl nav tas skumīgākais, jo priekšā vēl ir vairākas svarīgas lietas, kuras ir jāsaprot, lai arī cik ļoti to negribētos pat zināt!

Šobrīd tieši par cenu pacelšanos un virzību uz augšu, atbilstoši būs pilnīgi jaunas izmaiņas arī pensionāriem, kuriem pašlaik daudziem pensionāriem nemaz pat nav pārkāpušas mājsaimniecības slieksni attiecībā uz zemiem ienākumiem! Šobrīd dēļ šī brīža situācijas pensionāri beidzot varētu saņemt ilgi gaidīto 200 Eiro pabalstu! Šajā ziņā arī Eglītis skaidri norādīja un izteicās, ka ministrija jau nodrošinājusi partneriem vairākus atbalsta mehānismus, kuri tad arī tālāk tiks novirzīti attiecīgajām kategorijām, kam tas nepieciešams.

Atbilstoši šim iemeslam, viņš arī ļoti skaidri un nepārprotami atzīmēja, ka pensionāriem, kuriem pašlaik pensijas apmērs nemaz nepārsniedz maznodrošināto mājsaimniecības slieksni, ministrija varētu beidzot piešķirt 200 Eiro atbalstu, tomēr tas vēl nav pats noteicošais, jo ir kāds svarīgs punkts.

Tas nozīmē, ka mājsaimniecībām ar īpaši zemiem ienākumiem esošajos apstākļos būs arī naudas summas limita ierobežojums. Pirmajai un vienīgajai personai mājsaimniecībā nevarēs būs lielāka summa par šiem 436 Eiro, vai pašvaldības noteiktais, ja vien tas būs lielāks, savukārt pārējiem cilvēkiem mājsaimniecībā tas nevarēs pārsniegt 305 Eiro atzīmi. Šobrīd tas ir ļoti svarīgi, lai varētu pretendēt tālāk uz konkrēto pabalsta mehānismu!

You may also like...