Latviju satricina, kas nenormāls! Bezvēsts pazudušais bērns atrasts – Bez dzīvības pazīmēm

Jau dokumentāli fiksēts, ka 1.novembrī Valsts policijā tika saņemta informācija par bezvēsts pazudušo Annu Jansoni un viņas 2023.gadā dzimušo meitu Luīzi Evertovsku. Vakar, 2.novembrī, veicot mērķtiecīgu meža pārmeklēšanu, Valsts policijas darbinieki no plkst. Valsts policija atrada automašīnu.

Diemžēl zīdainis, kurš tika pasludināts par mi**ru**šu, jo tika atrast bez nekādām dzīvības pazīmēm. Par bērna aiziešanu turpinās kriminālizmeklēšana, un policija joprojām mēģina atrast bērna māti.

Saņemot informāciju par pazudušo māti un meitu, Valsts policija uzsāka vērienīgu pazudušās mātes un meitas meklēšanu. Tajā vakarā tika rūpīgi pārbaudītas adreses, kurās sieviete un bērns, iespējams, dzīvotu, kā arī apsekota apkārtne. Policijā uzzināja, ka 1.novembra rītā ap pulksten 9.20 nomātajā automašīnā no dzīvesvietas pameta sieviete ar bērnu.

2.novembrī, vēl ap plkst.11.00 meklējot mežā, kas atrodas Jelgavas rajona Valgundes pagastā, Valsts policijas darbinieki atklāja nomas automašīnu “Toyota Corolla”, kurā, par laimi, atradās zīdainis. Saistībā ar zīdaiņa aiziešanu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas, un lūgti eksperti zīdaiņa konkrēto aiziešanas cēloni.

Ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargu, kā arī kolēģu no VP Zemgales reģiona pārvaldes, Zemessardzes un cilvēku meklēšanas biedrības “K9 SOS” palīdzību tika uzsākta pazudušā vajāšana –  bērna māte turpināja reģionā. Starp metodēm meklēšanā tika pielietotas tehniskas, kurās tika iesaistīti arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Tehniskā nodrošinājuma nodaļas darbinieki ar bezpilota lidaparātu.

Līdz šim 1989. gadā dzimusī Anna Jansone nav atrasta un viņas vajāšana turpinās. Sievietei bija pelēks mētelis, džinsi un zābaki. Valsts policija bieži lūdz informāciju no iedzīvotājiem, kuri, iespējams, ir bijuši sievietes aculiecinieki vai kā citādi guvuši noderīgu norādes, ko varētu izmantot viņas vajāšanā! Par to var informēt iestādes, zvanot pa tālruni 110.

Jau iepriekš ziņojām, ka Jelgavas novada Valgundes mežā ceturtdienas rītā autostāvvietā atradās jaundzimušā zīdaiņa līķis, liecina TV3 raidījuma “Degpunktā” rīcībā esošā neoficiālā informācija.

You may also like...