Valsts augstākās Amatpersonas pavisam Steidzami nākušas klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu iedzīvotājiem!

Tā kā šī brīža situācija ir tik ļoti nepatīkama un papildus vēl saspringta, valsts prezidents Egils Levits, kā arī vēl vairākas citas augstākās amatpersonas, tostarp Krišjānis Kariņš, vienbalsīgi paziņoja, ka Krievijas mēģinājums piespiedu kārtā izmainīt visu situāciju Ukrainā ir milzīgs un globāls pārkāpums, kas tā vienkārši nedrīkst notikt! Pie tam tas ir  Starptautisko tiesību drauds un pārkāpums visā plašajā pasaulē. Šoreiz gan jāatzīmē, ka šis ir ļoti mežonīgs mēģinājums ietekmēt visu notiekošo. Tomēr šajā brīdī ir jāņem vērā dažas ļoti svarīgas lietas, kuras attiecas uz gandrīz ikvienu!

Šajā pašā kontekstā amatpersonas vairākkārt jau ir paspējušas uzsvērt, ka Krievijas ļoti nopietnajai agresijai pret Ukrainu būs ļoti ilgstošas ​​un nopietnas sekas, īpaši izšķiroša ir kopējā drošības situācija Eiropā, jo mēs visi esam skarti, kas ir ļoti nopietni. Mēs to arī katru dienu izjūtam ekonomiski. Viena no būtiskākajām lietām šajā situācijā ir tā, ka NATO ir jārīkojas ļoti skaidri un atbilstoši, lai tā varētu stiprināt alianses flangus visās jomās un vietās. “Mēs pilnībā kritizējam un nosodām Krievijas rīcību, un Latvija ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt visdrastiskākos pasākumus, lai varētu apturēt šo nopietno agresijas virzīto darbību!” Diemžēl, ar to viss gan nebeidzas!

“Mēs ļoti īpaši aicinām visu starptautisko sabiedrību pavisam noteikti rīkoties ļoti apdomīgi un skaidri, kā arī atbildīgi, lai nodrošinātu pēc iespējas bargākās ekonomiskās sankcijas pret Krieviju un visiem, kuri ir saistīti ar šo barbarisko uzbrukumu!” Ir svarīgi atzīmēt, ka tagad ir jāpatur prātā, ka mēs joprojām varam sagaidīt ļoti daudz un dažādu notikumu tuvākajās dienās, nedēļās un pat mēnešos, joa visa situācija Eiropā un Pasaulē ir kļuvusi ļoti saspringta un pašlaik tas itin nemaz nemazinās.

Jau pašlaik ir vairāk nekā skaidrs cik ļoti putinam ir vienalga pilnīgi viss. Viņam nerūp ne cilvēki, nedz viņu īpašumi, mājas, baznīcas, bēsturiskās vietas un pat senas svētvietas, jo tas viss tiek brutāli iznīcināts un jau no iepriekšējām reizēm ir acīmredzami skaidrs, cik ļoti brutāls ir viss šis uzbrukums.

Patlaban vissvarīgākais jautājums ir, cik ilgi tas turpināsies, jo pasaule šobrīd ir ļoti nervoza un neviens pat nezina, cik ilgi tas turpināsies, taču saskaņā ar vairāku pasaules līderu teikto, tas var ilgt pat vēl gadu, ja ne ilgāk. Taču mēs visi varam cerēt, ka tas nenotiks, jo cilvēki ir noguruši no visām problēmām un vēlas atgriezties tajā dzīves ritmā, kāds bija iepriekš!

You may also like...